Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Basvurusunda ESYA

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
erich07

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen erich07 » Pzr Eyl 12, 2010 11:04 pm

merhaba arkadaslar ben vizeyi izmirden alicam izmire uzun bi yolculuktan sonra varicam fakat yanimda arkadas olmadigi icin srit cantasiyla gidicem icine evraklarimi alicam ben simdi nereye koyucam sirt cantami gelen mailde kesilikle esya getirmeyin demis?? IZMIRDEN alanlar yardim edin lutfen

hasanakkus

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen hasanakkus » Pzr Eyl 12, 2010 11:45 pm

evet izmir biraz siki bu konuda.

mesela,pazartesi gunu ankaradan basvurmustum vizeye ve bi cok kisi sirt cantasyla falan gelmisti, ben de durumu bilmedigim icin cantami otogardaki emanetciye birakmistim.

ama izmirde durum boyle degil, gorusmeye ceptelefonunu bile almiyolar ve yakin cevrede de emanetci falan yok. kafe gibi bi yer var sadece ,ordakilere durumunu anlatsan bi kac saatlik cantani birakmana musaade ederler sanirim,
bu arada sehir disinda bi yerde konsolosluk, otogardan 2saati falan bulur gitmek.

izmirde olsam yardimci olmak isterdim ama maalesef sehir disindayim :(
uk

erich07

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen erich07 » Pzr Eyl 12, 2010 11:50 pm

[quote]hasanakkus tarafindan yazilan metin:

mesela,pazartesi gunu ankaradan basvurmustum vizeye ve bi cok kisi sirt cantasyla falan gelmisti, ben de durumu bilmedigim icin cantami otogardaki emanetciye birakmistim.

ama izmirde durum boyle degil, gorusmeye ceptelefonunu bile almiyolar ve yakin cevrede de emanetci falan yok. kafe gibi bi yer var sadece ,ordakilere durumunu anlatsan bi kac saatlik cantani birakmana musaade ederler sanirim,
bu arada sehir disinda bi yerde konsolosluk, otogardan 2saati falan bulur gitmek.

izmirde olsam yardimci olmak isterdim ama maalesef sehir disindayim :([/quote]VALLA COK SAOL YA OTOGARdan uzak diyorlar evet 6 da izmir otogarda olucam ..kimse de tanidik yok izmirde ...

erich07

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen erich07 » Pzr Eyl 12, 2010 11:52 pm

[quote]erich07 tarafindan yazilan metin:
[quote]hasanakkus tarafindan yazilan metin:

izmirde olsam yardimci olmak isterdim ama maalesef sehir disindayim :([/quote]VALLA COK SAOL YA OTOGARdan uzak diyorlar evet 6 da izmir otogarda olucam ..kimse de tanidik yok izmirde ...[/quote]ACABA SENIN YAPTIGIN GIBI SIRT CANTAMI EMANETCIYE BIRAKIP SADECE ELIME DOSYA ALIP GITSEM ... ICINE KAPATIP CEP TELEFONUMU KOYARIM

ywzslm

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen ywzslm » Pzt Eyl 13, 2010 1:25 am

izmirde konsoloslukta esya birakabilecegin hicbir yer yok birakirim dersen balcovanin merkezinde buyuk marketler var orada ki emanet dolaplarina kitle git kimse bir sedemez otogardan direk balcova teleferik sehir ici servisine bin onunde neredeyse inersin yok rendevun erken degilse sehir merkezinde balcova termal de inicem die sor bindigin otobusun son duraginin hemen karsisi iceri esya almiyorlar ben tek bir dosya ile girmistim bu arada sehir ici ulasiminda otobus biletine dikkat et bulmasi almasi kullanmasi bir dert

erich07

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen erich07 » Pzt Eyl 13, 2010 1:59 pm

[quote]ywzslm tarafindan yazilan metin:
izmirde konsoloslukta esya birakabilecegin hicbir yer yok birakirim dersen balcovanin merkezinde buyuk marketler var orada ki emanet dolaplarina kitle git kimse bir sedemez otogardan direk balcova teleferik sehir ici servisine bin onunde neredeyse inersin yok rendevun erken degilse sehir merkezinde balcova termal de inicem die sor bindigin otobusun son duraginin hemen karsisi iceri esya almiyorlar ben tek bir dosya ile girmistim bu arada sehir ici ulasiminda otobus biletine dikkat et bulmasi almasi kullanmasi bir dert[/quote]saol bigiler icin ya artik emanciye birakicam cantayi ya da orda cay ocaklari falan varmis rica edicem 2 sinden biri ni yapicam ..vizeden ciktiktan sonra tekrar otogara gitmem gerek donus biletimi biraz erken o yuzden artik ordan birine sorucam otoara kac numarali otobus gidiyor yada nasil giderim diye ..

erich07

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen erich07 » Pzt Eyl 13, 2010 2:01 pm

birde Vize gisesine basvurmadan once vize bolumu icresinde yer alan YURT ICI KARGo ya basvurcakmisim ..galiba ev adresine gelmesi icin

erich07

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen erich07 » Pzt Eyl 13, 2010 4:12 pm

ACABA CUZDAN ALSAM YANIMA SORUN CIKAR MI CEP TELEFONU OLMUCAK AMA CUZDAN OLSA BISEY DIOLAR MI

Gurhan

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen Gurhan » Pzt Eyl 13, 2010 5:28 pm

o kadarda abartilcak bisi yok ya sadece canta falan almiyorlar ben telefonumu kapatiyordum cebimde duruyordu cuzdanimda vardi yani yanimda.

erich07

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen erich07 » Pzt Eyl 13, 2010 6:02 pm

[quote]Gurhan tarafindan yazilan metin:
o kadarda abartilcak bisi yok ya sadece canta falan almiyorlar ben telefonumu kapatiyordum cebimde duruyordu cuzdanimda vardi yani yanimda.[/quote]hmm ok

ywzslm

Vize Basvurusunda ESYA

Mesaj gönderen ywzslm » Pzt Eyl 13, 2010 11:42 pm

cuzdan tlf hersey, aliyorlar iceri sadece cep telefonunu kapatman senin icn daha iyi olur iceride pasaportunu gorusme esnasinda mulakatini yapan kisiye veriyorsun