Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Expatrio Bloke - Hollanda

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Beb277

Expatrio Bloke - Hollanda

Mesaj gönderen Beb277 » Pzr Ağu 22, 2021 1:36 pm

Merhaba arkadaşlar,

Almnaya'da master için vize başvuru randevumu oluşturdum, tarih bekliyorum. Bloke hesap için Expatrio kullanmak istiyorum. Oraya yatıracağım parayı Hollanda'da yaşayan bir tanıdık benim için Expatrio'ya yatırabilir mi? Nelere dikkat etmesi lazım?

Bir de, Expatrio'da Türkçe sitesine girdiğimde, "Bloke Hesap", "Avantajlı Paket", ve "Sağlık Sigortası" olmak üzere 3 seçenek var. Ben sağlık sigortamı AT11 yapmak istiyorum. Bu durumda, hangisini seçmem gerekecek?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum!

Serhan_

Re: Expatrio Bloke - Hollanda

Mesaj gönderen Serhan_ » Pzr Ağu 22, 2021 11:37 pm

Sadece bloke hesap kullanacaksınız ana sayfada bulunan soldaki bloke hesap (tek olan) butondan ilerlemelisiniz.
Sitemizin referans linki de mevcuttur. :)
https://www.expatrio.com/?p=deutschstudent
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

gizemx

Mesaj gönderen gizemx » Pzt Ağu 23, 2021 2:54 pm

Beb277 yazdı: Pzr Ağu 22, 2021 1:36 pm Merhaba arkadaşlar,

Almnaya'da master için vize başvuru randevumu oluşturdum, tarih bekliyorum. Bloke hesap için Expatrio kullanmak istiyorum. Oraya yatıracağım parayı Hollanda'da yaşayan bir tanıdık benim için Expatrio'ya yatırabilir mi? Nelere dikkat etmesi lazım?

Bir de, Expatrio'da Türkçe sitesine girdiğimde, "Bloke Hesap", "Avantajlı Paket", ve "Sağlık Sigortası" olmak üzere 3 seçenek var. Ben sağlık sigortamı AT11 yapmak istiyorum. Bu durumda, hangisini seçmem gerekecek?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum!
Expatrio'nun size verdiği IBAN'a istediğiniz yerden yatırabilirsiniz. Yalnızca bloke hesap açılış onayı geldikten sonra kullanıcı portalının içerisinde para gönderimi yapılacak ülkeyi Hollanda olarak seçmeniz lazım.

Beb277

Mesaj gönderen Beb277 » Pzt Ağu 23, 2021 3:12 pm

gizemx yazdı: Pzt Ağu 23, 2021 2:54 pm Expatrio'nun size verdiği IBAN'a istediğiniz yerden yatırabilirsiniz. Yalnızca bloke hesap açılış onayı geldikten sonra kullanıcı portalının içerisinde para gönderimi yapılacak ülkeyi Hollanda olarak seçmeniz lazım.
Teşekkür ederim. Peki Hollanda daki tanıdığıma vergi falan kesilir mi hani 10.000 Euro üstünde olacağı için?

gizemx

Mesaj gönderen gizemx » Pzt Ağu 23, 2021 4:55 pm

Beb277 yazdı: Pzt Ağu 23, 2021 3:12 pm Teşekkür ederim. Peki Hollanda daki tanıdığıma vergi falan kesilir mi hani 10.000 Euro üstünde olacağı için?
zannetmiyorum ya uluslararası transferlerde 10.000 eur çok ufak bir rakam