Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

YÖS sınavı ve kabul şartları

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
goktug_karaca

YÖS sınavı ve kabul şartları

Mesaj gönderen goktug_karaca » Çrş Ağu 04, 2021 3:28 pm

Merhabalar, ben Göktuğ Karaca. Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1. sınıfı bu sene bitirdim. Üniversite sınavına YÖS'ten girdim ve Almanya'da okumak istiyorum. 51 AKTS ye ve 2,44 not ortalamasına sahibim, YÖS'ten aldığım en yüksek puan ise 80 ayrıca AB vatandaşlığım var. Bu şartlar altında Almanya'da Veterinerlik veya o alanda herhangi bir bölüm okuyabilir miyim? İlginiz için teşekkürler.

dantrolen

Re: YÖS sınavı ve kabul şartları

Mesaj gönderen dantrolen » Çrş Ara 29, 2021 10:17 pm

Merhabalar,
sizin durumunuza benzer bir durumda olan kiz kardesim var. Acaba bu konuda bilgi alabildiniz mi? Tecrübelerinizi duymaktan cok memnun olurum.

Adensu

Mesaj gönderen Adensu » Pzr Nis 02, 2023 10:59 am

Merhaba, durumunuza ilişkin bir gelişme oldu mu? Kızım sizin 2021deki aynı durumunuzda. Teşekkür ederim. gunes_erdil@superonline.com

emirra

Mesaj gönderen emirra » Prş Haz 15, 2023 4:03 am

Adensu yazdı: Pzr Nis 02, 2023 10:59 am Merhaba, durumunuza ilişkin bir gelişme oldu mu? Kızım sizin 2021deki aynı durumunuzda. Teşekkür ederim. gunes_erdil@superonline.com
Merhabalar ben de şu anda aynı durumdayım, kızınız nasıl bir yol izledi? Ne sonuç aldınız, yardımcı olur musunuz?