Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Münih Teknik Üniversitesi Mülakat

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
etg321

Münih Teknik Üniversitesi Mülakat

Mesaj gönderen etg321 » Pzt Ağu 02, 2021 7:17 pm

Arkadaşlar merhabalar, başvurduktan 3 gün sonra Münih Teknik Üniversitesi'nden informatik lisans için "4-22 Ağustos tarihi arasında bir gün mülakata gireceksiniz" mesajı aldım. Benim başvurduğum belge B1 Almanca belgesiydi. Münih Teknik bildiğim kadarıyla C1 düzeyinde kabul veriyor. Bana B1 e rağmen niye mülakat yapacaklar? Ben şimdi mülakatta ne yapacağım? Ya da mülakatıni bilen varsa aydınlatabilir mi? Teşekkürler...

etg321

Re: Münih Teknik Üniversitesi Mülakat

Mesaj gönderen etg321 » Pzt Ağu 02, 2021 8:38 pm

Daha önce deneyimleyen olmadı mı??

time

Mesaj gönderen time » Pzt Ağu 02, 2021 8:45 pm

Sitesinden gerekli bilgileri fazlasıyla bulabilirsin. Genel olarak motivasyonun ve bölümle alakalı temel düzeyde bazı sorular soruluyor. Informatik için aldığım bilgilere göre genel olarak sorular basit matematik temelli. Bol şans diliyorum.

etg321

Mesaj gönderen etg321 » Pzt Ağu 02, 2021 8:54 pm

time yazdı: Pzt Ağu 02, 2021 8:45 pm Sitesinden gerekli bilgileri fazlasıyla bulabilirsin. Genel olarak motivasyonun ve bölümle alakalı temel düzeyde bazı sorular soruluyor. Informatik için aldığım bilgilere göre genel olarak sorular basit matematik temelli. Bol şans diliyorum.
Merhabalar cevap için teşekkürler. Bu mülakatta sayısal sorular da mı olacak? Bir de B1le beni neden mülakata çağırmış olabilirler, mülakatı geçsem nasıl okuyabilirim ki? Bu arada inanın bakmadığım yer kalmadı, hazır bilgici biri değilim.

charliebuckett

Mesaj gönderen charliebuckett » Cmt Oca 29, 2022 1:10 am

Merhaba, üstünden zaman geçmiş ama mülakat nasıl geçti? Ve bahsettiğin B1-C1 olayı nasıl sonuçlandı? ÖSYM puanın kaçtı? Soruların cevabı benim için çok değerli. Şimdiden teşekkür ederim.