Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Fintiba Verification Gecikmesi

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
oo17

Fintiba Verification Gecikmesi

Mesaj gönderen oo17 » Prş Tem 29, 2021 5:45 pm

Merhaba,

Fintibadan bloke hesap oluşturmak için istedikleri fotoğrafları yolladım ama hesabum hala onaylanmadı. Arkadaşıma birkaç dakika içinde varification maili gelirken bana 5-6 saattir gelmedi. Pasaport ve kendi çektiğim selfieyi eşleştirememiş olabilirler mi, bu durumda beni ne zaman bilgilendirirler? Benzer bir sorun yaşayan var mı? Tahmini ne kadar sürede hesap onaylanıyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Lownchaser

Re: Fintiba Verification Gecikmesi

Mesaj gönderen Lownchaser » Cum Tem 30, 2021 12:32 pm

oo17 yazdı: Prş Tem 29, 2021 5:45 pm Merhaba,

Fintibadan bloke hesap oluşturmak için istedikleri fotoğrafları yolladım ama hesabum hala onaylanmadı. Arkadaşıma birkaç dakika içinde varification maili gelirken bana 5-6 saattir gelmedi. Pasaport ve kendi çektiğim selfieyi eşleştirememiş olabilirler mi, bu durumda beni ne zaman bilgilendirirler? Benzer bir sorun yaşayan var mı? Tahmini ne kadar sürede hesap onaylanıyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Arkadaşlar bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı? Benim de bir arkadaşımda aynı problem var. Benim fintiba hesabım 10 dk içinde onaylanmıştı. Bu problem neden kaynaklı oluyor?

revelo

Mesaj gönderen revelo » Cum Tem 30, 2021 2:35 pm

zaman çok kısıtlıysa Expatrio'dan açın, sadece pasaportun ilk sayfasının görüntüsünü yüklüyorsunuz onayı geliyor hemen. Selfie falan yok

physio_

Mesaj gönderen physio_ » Pzr Ağu 08, 2021 5:36 pm

oo17 yazdı: Prş Tem 29, 2021 5:45 pm Merhaba,

merhaba, ilgili mail tarafiniza ulasti mi? ulastiysa ne kadar surede ulasti? ayni durumu ben de yasiyorum.

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Mesaj gönderen tunuzn » Pzr Ağu 08, 2021 5:50 pm

Pazar olduğu için olabilir mi?