Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Site ile ilgili tavsiyeler

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Ara 08, 2008 4:10 pm

yok yeni bi domain alacagiz. sadece isim degisecek.. site ayni kaliyor yani, kacmak yok bi yere :D
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzt Ara 08, 2008 6:02 pm

[quote]hiPoKoNdRiyAk yazdi:
[quote]Physiker yazdi:
sitenin yakinda kapanmasini oneriyorum :D ciddi ciddi :D:)[/quote]

Bu oneri yok sayilsin :D :D :D[/quote]

kardes sana katiliyorum bu oneri yok sayilsin :)

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzr Şub 08, 2009 1:13 pm

"""""""""""""""elektro-und information technik demissin,bu ikisi ayri bolumler degilmi oylesine bitisik yazdin herhalde.arkadas valla informatik in sonu basi yokki,o nu seceyim diyorsun bakiyorsun aslionda istedigin bolum degil dersleri zor,ne bileyim maasi tahmin ettigin gibi degil.bir suru dali var,wirtschaffts informatik,angewande informatik.aslinda sorun bu bolumlerin herbirisinde istedigimiz seylerin ortak olmasi,o yuzden kararsiz ve bilgisiz sekilde hangisini sececegimize karar veremiyoruz.ben vazgectim informatikten zaten hepsi zor,olacaksa en zoru olsun,mekatronik muhendisligiyle bolumum degisicem valla.nasil ols wirtscaffts mekatronik,yada angewande mekatronik yok,sadece mekatronik var"""""""""

Almanyada bolum okuyan arkadaslar, Merhaba,
Bu tur yazilari okudukca sahsen benim hergun aklim bunaliyor. Almanyada TRye gore o kadar cok guzel ve farkli bolumler var ki aklimizin bulanmamasida dogal degil :):):)
Sitemizde universite tanitimlarinin yaninda bolum tanitimlarida ayrintili sekilde yapabilirsek cok guzel olur. Bolum dersleri (ekonomi, pc vs.) , calisma yerleri, kosullari vs. olan bolum tanitimlari gayet yol gosterici olur diye dusunuyorum. ornegin: Araba tasarim gibi farkli bolgmler var universitelerde . gayet ilgici cekici oluyor bu bolumler.
Bu konuda yardimlarinizi bekliyoruz. Artik site yoneticilerinede birsey diyemiyoruz hepimiz gibi yonetici arkadaslariimizinda sinavlari, dersleri var. Sizlerdende cok sey istiyoruz :o:o:oOldugu kadar diyelim....:):)
Istegin yaninda bir oneridir diyelim :D:D:D:D

Ridvan

romeo-87

Mesaj gönderen romeo-87 » Pzr Şub 08, 2009 6:29 pm

evet aslinda haklisin arkadasim,yani soyle bir sey yapabiliriz herkes okumak istedigi bolumun ismini yazsin,ve bu arada siralayalim,ve siraya gore teker o bolumle ilgili tum ayrintilari,parasal konusunu,calisilabilecek sirketleri ne bileyim derslerini iyi ve kotu yanlarini.sitede yayimlayabiliriz.yani dedigin gibi moderattorlerede fazla yuklenmek olmaz ama nasil boyle bir sey yapabiliriz,kolay olmadiginida biliyorum,ama boyle bir seyin biz kararsiz ogrenciler icin cok iyi bir yol gosterici olacagindan eminim.:)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Şub 08, 2009 8:39 pm

aslinda elektrotechnik , maschinenbau gibi bolumler hakkinda ders icerikleriyle ilgili bi baslik acmistik.. ayrica sitemizde informatik okuyan basta mutlu ve deniz beyler de informatik hakkinda ayrintili bilgiler vermislerdi.. ayrica onumuzdeki haftalarda makina ve informatik master i hakkinda ing. ve politik wissenschaft hakkinda almanca olarak makaleler eklenecek.. onun disinda bizler bilmedigimiz bolumler hakkinda daha fazla ayrintili bilgi vermemiz pek dogru olmaz ..onu anca o bolumde okuyan arkadaslardan beklemeliyiz aslinda..

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzr Şub 08, 2009 10:54 pm

[quote]romeo-87 yazdi:
evet aslinda haklisin arkadasim,yani soyle bir sey yapabiliriz herkes okumak istedigi bolumun ismini yazsin,ve bu arada siralayalim,ve siraya gore teker o bolumle ilgili tum ayrintilari,parasal konusunu,calisilabilecek sirketleri ne bileyim derslerini iyi ve kotu yanlarini.sitede yayimlayabiliriz.yani dedigin gibi moderattorlerede fazla yuklenmek olmaz ama nasil boyle bir sey yapabiliriz,kolay olmadiginida biliyorum,ama boyle bir seyin biz kararsiz ogrenciler icin cok iyi bir yol gosterici olacagindan eminim.:)[/quote]

kardes uyeler olarak biz yapalim ozaman bu tanitimlari elimizden geldigince ne dersiniz?

omier

Mesaj gönderen omier » Pzr Şub 08, 2009 11:24 pm

evet arkadaslar ya, herkesin nickinin altinda okumak istedigi/okudugu bolum gecsin, insanlarla kontak kurcaz ya da bise yapcaz , kararsiz kaliyorz her dakka sen hangi bolum okuyuodun oluyor... ya da profil sayfasini genisletelim, bildigimiz dilleri , turkiyedeki sehrimizi , mezun oldugumuz liseyi , almanyadaki sehrimizi uni.mizi, okumak istedigim ya da okudugumuz bolumu yazalaim.. cok iyi olur

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzr Şub 08, 2009 11:31 pm

ok kardes ozaman ilk uygulamayi biz yapalim altinada herkes yaziversin diye not duselim okuyanlar icin...

ipek

Mesaj gönderen ipek » Pzr Şub 08, 2009 11:49 pm

Bu fikri bende tuttum ;)

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzt Şub 09, 2009 4:14 pm

Bu profil genisletilmesi isi zaten aklimda uzun zamandir var arkadaslar. Bu yuzden iki alternatif arasinda takildim kaldim. Birincisi ya tamamen yepyeni bir sisteme gececegiz yani Facebbok tarzi bir profil sistemi her uyenin kendi blogunu tutabildigi, resimlerini ekleyebildigi bir sistem, ya da su anki sistemde profil kisimina okudugu bolum vs. gibi seyleri ekleyecegiz. Ikisi de sonucta cokca vakit gerektiren isler. Bu yuzden simdilik bu imza isi ile baslayin. Isteyen imzasina eklesin boyle bilgileri. Sinavlar bitince besmele ceker baslariz kodlari kurcalamaya.. :)

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Çrş Şub 11, 2009 8:36 pm

[quote]maniaturk yazdi:
Bu profil genisletilmesi isi zaten aklimda uzun zamandir var arkadaslar. Bu yuzden iki alternatif arasinda takildim kaldim. Birincisi ya tamamen yepyeni bir sisteme gececegiz yani Facebbok tarzi bir profil sistemi her uyenin kendi blogunu tutabildigi, resimlerini ekleyebildigi bir sistem, ya da su anki sistemde profil kisimina okudugu bolum vs. gibi seyleri ekleyecegiz. Ikisi de sonucta cokca vakit gerektiren isler. Bu yuzden simdilik bu imza isi ile baslayin. Isteyen imzasina eklesin boyle bilgileri. Sinavlar bitince besmele ceker baslariz kodlari kurcalamaya.. :)[/quote]

Ilk alternatif daha genis ve daha iyi olur..

KurusSs

Mesaj gönderen KurusSs » Cum Nis 17, 2009 2:10 pm

bence baya bi baslik acildigi icin siteye bi arama motoru ekliyelim derim hem ayni konu uzerine gereksiz baslik acilmaz

KurusSs

Mesaj gönderen KurusSs » Cum Nis 17, 2009 2:26 pm

onun yerine facebookta siteyi tanitma amacli grup kurabiliriz :D:D

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Cum Nis 17, 2009 3:10 pm

guzel bir ds logosu yapabiliriz su renklerin oldugu yere... ismin yanina.. aramizda cizim yapabilen arkadaslar vardir ...
*** bisey yakisir oraya...

bu arada site cok guzel:alkis

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Nis 17, 2009 3:21 pm

facebook ve studievz de bi grubumuz var zaten..

logo yu su anda ben de begenmiyorum ilerde biseyler yapacaz arkadaslar.. arama motoru da eklenecek, kopruler cesmeler yapilacak buraya..

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Cum Nis 17, 2009 3:23 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
facebook ve studievz de bi grubumuz var zaten..

logo yu su anda ben de begenmiyorum ilerde biseyler yapacaz arkadaslar.. arama motoru da eklenecek, kopruler cesmeler yapilacak buraya..[/quote]

ds universitesiyle, saglik ocagida isteriz :D:D:lol

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Cum Nis 17, 2009 5:13 pm

[quote]guzel bir ds logosu yapabiliriz su renklerin oldugu yere... ismin yanina.. aramizda cizim yapabilen arkadaslar vardir ... [/quote]

VaLLa ben cok canli renklerle bisey yaptim ama logo degil silindi ama deniz abiye gondermistim belki bi gun tekrar resmi bana atar diye bekliyorum...
Ama o benim yaptigim resimden cok guzel bi giris sayfasi olur...
Cidden...

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Cum Nis 17, 2009 8:12 pm

Bu arada artik forum sayfalari acikken soldaki menu kalkiyor. Bu sayede daha genis bir forum kullaniyorsunuz hayirli olsun.. :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Nis 17, 2009 8:35 pm

resimlerimizi istioruz tekrardan :@

und du weißt , was ich von dir verlange ;)

yorumcu

Mesaj gönderen yorumcu » Cum Haz 19, 2009 12:49 pm

arkadaslar bir sorum olacakti. ozellikle maniaturke ve ayni problemi yasamis olan diger kisilere
benim uyelik girisim bazen olmuyor, bazende uyelik girisinden cikmiyor.
birde
bir cevap yazdigimda hemen goremiyorum. bir iki yenilemeden sonra goruyorum.
bu hatalar acaba benden mi kaynaklaniyor yoksa siteden mi?