Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

UNI ASSIST üzerinden İkinci Bölüme Başvuru

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
bariscoskun30

UNI ASSIST üzerinden İkinci Bölüme Başvuru

Mesaj gönderen bariscoskun30 » Çrş Haz 30, 2021 9:54 am

Merhabalar,

Uni Assist üzerinden TH-OWL/Lemgo üniversitesinin Logistikmanagement (Bachelor) bölümüne başvurup, başvurumun 14 Haziran'da kendilerine ulaştığına dair bir mail aldım. Aynı üniversitede ikinci bir bölüme daha başvuru yapmak istiyorum. Bu süreçte 30€ ödeme dışında ne yapmam gerekiyor? Ekstra belge toplamam gerekir mi veya Uni Assist'e başka evrak yollamam gerekir mi?

Not: 1 Eylül'de dersler başlıyor. Kabul belgesi ve vize sürecini de düşünürsek sizce 1 Eylül'e yetişebilir miyim?

İkinci not: Paderborn Üniversitesi'nin dil kursundan B2 belgem var. Bu belgeyle başvurdum.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Güneş

Re: UNI ASSIST üzerinden İkinci Bölüme Başvuru

Mesaj gönderen Güneş » Cum Tem 02, 2021 11:51 am

Selamlar,
Eğer diğer ilgili bölüm ekstra evrak istemiyorsa, diğer bölüme de başvurabilirsin. Ben aynı anda bir üniversitenin 3 bölümüne de başvurmuştum ( Master) Şayet diğer bölüm Motivasyon mektubu referans mektubu vs istiyorsa, tabiki sisteme yüklemen gerekli. Pandemi nedeniyle bu tarz belgelerin orijinalini istemiyorlar, Uni asiste yüklesen yeterli olur. Bachelor için durum nasıl bilmiyorum ama Master için belirttiğin sürede yetişmesi biraz zor gibi.
Bol Şanslar

bariscoskun30

Mesaj gönderen bariscoskun30 » Pzt Tem 05, 2021 9:34 am

Uni Assist'ten mail geldiğinde 4-6 hafta arasında yanıt gelir yazıyordu. Umarım hızlı yanıt alabilirim.

Güneş

Mesaj gönderen Güneş » Pzt Tem 05, 2021 1:32 pm

Ben 3 haftada yanıt almıştım. Bu süre onların yoğunluğuna göre değişiyor