Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vizenin Gecikmesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
BatuhanBozkurt

Vizenin Gecikmesi

Mesaj gönderen BatuhanBozkurt » Pzr Haz 06, 2021 7:42 pm

Arkadaşlar öğrenci vizem yaklaşık 70 gündür gelmedi. Benden 6 aylık kurs kaydı istemişlerdi ve yurtdışı sağlık sigortamın süresi günden güne geçiyor. Benden ilerleyen günlerde yeni kurs kaydı ve sigorta isterler mi ?

CarbonBey

Re: Vizenin Gecikmesi

Mesaj gönderen CarbonBey » Pzr Haz 06, 2021 10:29 pm

BatuhanBozkurt yazdı: Pzr Haz 06, 2021 7:42 pm Arkadaşlar öğrenci vizem yaklaşık 70 gündür gelmedi. Benden 6 aylık kurs kaydı istemişlerdi ve yurtdışı sağlık sigortamın süresi günden güne geçiyor. Benden ilerleyen günlerde yeni kurs kaydı ve sigorta isterler mi ?
şahsi görüşümü söylüyorum, bence kurs başlangıcı 2-3 hafta geçtiyse tekrar isteyebilirler aynı şekilde sigortanın da süresi baya geçtiyse yeniletmeni isteyebilirler. bilmediğimden soruyorum, konsolosluk size şu kadar süre cevap gelmezse vizeniz olumlu cevaplanacak diye bir e-mail atmadı mı ?

BatuhanBozkurt

Mesaj gönderen BatuhanBozkurt » Pzr Haz 06, 2021 11:02 pm

CarbonBey yazdı: Pzr Haz 06, 2021 10:29 pm şahsi görüşümü söylüyorum, bence kurs başlangıcı 2-3 hafta geçtiyse tekrar isteyebilirler aynı şekilde sigortanın da süresi baya geçtiyse yeniletmeni isteyebilirler. bilmediğimden soruyorum, konsolosluk size şu kadar süre cevap gelmezse vizeniz olumlu cevaplanacak diye bir e-mail atmadı mı ?
Hayır

CarbonBey

Mesaj gönderen CarbonBey » Pzr Haz 06, 2021 11:37 pm

BatuhanBozkurt yazdı: Pzr Haz 06, 2021 11:02 pm Hayır
anladım. umarım olumlu çıkar ki büyük ihtimal olumlu.

Kullanıcı avatarı
heilbronnman

Mesaj gönderen heilbronnman » Sal Haz 08, 2021 2:07 pm

Bir arkadaşımın 6 ayda geldi. Konsolosluğu aramayı ve mail atmayı unutmayın lütfen. Covid sürecinde çok yavaş hareket ediyorlar
------------
Ich verstehe nur Bahnhof! :lol: