Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yabancılar Şubesine mail gönderirken

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
BatuhanBozkurt

Yabancılar Şubesine mail gönderirken

Mesaj gönderen BatuhanBozkurt » Pzt May 31, 2021 4:10 pm

Bazı arkadaşlar süreci biliyor. 2 aydır vizemden ses yok dil kursu başladı sağlık sigortamın süresi geçiyor vs.

Yabancılar şubesine mail atıcam ancak neleri belirtmem gerek ( pasaport no ad soyad vs. ) mail başlığı ne olmalı bu tarz teknik şeyleri söylerseniz memnuniyet duyarım.

berkechk

Re: Yabancılar Şubesine mail gönderirken

Mesaj gönderen berkechk » Pzt May 31, 2021 4:16 pm

BatuhanBozkurt yazdı: Pzt May 31, 2021 4:10 pm Bazı arkadaşlar süreci biliyor. 2 aydır vizemden ses yok dil kursu başladı sağlık sigortamın süresi geçiyor vs.

Yabancılar şubesine mail atıcam ancak neleri belirtmem gerek ( pasaport no ad soyad vs. ) mail başlığı ne olmalı bu tarz teknik şeyleri söylerseniz memnuniyet duyarım.
Benim de neredeyse 3 ay olacak. Ne yapacağımı bilmiyorum.

ebodur

Mesaj gönderen ebodur » Pzt May 31, 2021 4:50 pm

BatuhanBozkurt yazdı: Pzt May 31, 2021 4:10 pm Bazı arkadaşlar süreci biliyor. 2 aydır vizemden ses yok dil kursu başladı sağlık sigortamın süresi geçiyor vs.

Merhaba,

Ben yabancılar dairesine attığım mailde 10 hafta önce Ankara konsolosluğundan başvuru yaptığımı ve konsolosluk belgelerimin yabancılar dairesine gönderildiğinin bilgisini verdiğini ve başvurum hakkında bilgi verebilmelerini rica ettim. Mail’in son kısmına ad soyad yazdım, ekinde pasaport fotoğrafımı koydum ve mail başlığına da studienbewerbervisum yazdım.

Umarım en kısa sürede olumlu bir dönüş yaparlar.

BatuhanBozkurt

Mesaj gönderen BatuhanBozkurt » Pzt May 31, 2021 6:57 pm

ebodur yazdı: Pzt May 31, 2021 4:50 pm Merhaba,

Ben yabancılar dairesine attığım mailde 10 hafta önce Ankara konsolosluğundan başvuru yaptığımı ve konsolosluk belgelerimin yabancılar dairesine gönderildiğinin bilgisini verdiğini ve başvurum hakkında bilgi verebilmelerini rica ettim. Mail’in son kısmına ad soyad yazdım, ekinde pasaport fotoğrafımı koydum ve mail başlığına da studienbewerbervisum yazdım.

Umarım en kısa sürede olumlu bir dönüş yaparlar.
Mesajınız için teşekkür ederim.
Ne zamandır bekliyordunuz?

ebodur

Mesaj gönderen ebodur » Pzt May 31, 2021 11:05 pm

BatuhanBozkurt yazdı: Pzt May 31, 2021 6:57 pm Mesajınız için teşekkür ederim.
Ne zamandır bekliyordunuz?
Rica ederim.
Görüşmem şubattaydı, eksik evraklarımı 19 Mart’ta gönderdim. Sizinle aynı durumdayım sanırım kursum benim de başladı umarım bir problem çıkmaz.