Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil Kursunun 6 Aydan Az Olması

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
egearslan

Dil Kursunun 6 Aydan Az Olması

Mesaj gönderen egearslan » Pzr Mar 21, 2021 2:35 am

merhaba,şartlı kabul ile vizeye başvurmak istiyorum ancak türkiyede b2 seviyesine kadar geldim sadece c1 kursunu almak istiyorum bu da yaklaşık olarak 2-3 aylık bir süre yapıyor vize anı defterinde ve bazı başlıklarda okuduğum üzere 6 aydan az dil kursu başvurularına sorun çıkabiliyormuş bu şartlı kabul için de geçerli midir acaba?

berkechk

Re: Dil Kursunun 6 Aydan Az Olması

Mesaj gönderen berkechk » Pzr Mar 21, 2021 11:53 am

egearslan yazdı: Pzr Mar 21, 2021 2:35 am merhaba,şartlı kabul ile vizeye başvurmak istiyorum ancak türkiyede b2 seviyesine kadar geldim sadece c1 kursunu almak istiyorum bu da yaklaşık olarak 2-3 aylık bir süre yapıyor vize anı defterinde ve bazı başlıklarda okuduğum üzere 6 aydan az dil kursu başvurularına sorun çıkabiliyormuş bu şartlı kabul için de geçerli midir acaba?
O sadece dil kursu için gidenlere.Okuldan yazın varsa sıkıntı olmaz bence

koloo

Mesaj gönderen koloo » Pzr Mar 21, 2021 4:48 pm

egearslan yazdı: Pzr Mar 21, 2021 2:35 am merhaba,şartlı kabul ile vizeye başvurmak istiyorum ancak türkiyede b2 seviyesine kadar geldim sadece c1 kursunu almak istiyorum bu da yaklaşık olarak 2-3 aylık bir süre yapıyor vize anı defterinde ve bazı başlıklarda okuduğum üzere 6 aydan az dil kursu başvurularına sorun çıkabiliyormuş bu şartlı kabul için de geçerli midir acaba?
Benden 6 aylik kayit istemislerdi. Bir de türkiyenin b2si almanyanin b1 i gibi bir sey. Yani B2-C1- DSH hazirlik falan derken 6 aya tamamlayabilirsin belki.

Kullanıcı avatarı
KEINEBEGRENZUNG

Mesaj gönderen KEINEBEGRENZUNG » Pzr Mar 21, 2021 9:45 pm

koloo yazdı: Pzr Mar 21, 2021 4:48 pm Benden 6 aylik kayit istemislerdi. Bir de türkiyenin b2si almanyanin b1 i gibi bir sey. Yani B2-C1- DSH hazirlik falan derken 6 aya tamamlayabilirsin belki.
Sadece dil kursu vizesi miydi yoksa şartlı kabulünüz mü vardı, esasında üni eğitimi için mi başvurmuştunuz yani?
"Insubordination may only be the evidence of a strong mind"

koloo

Mesaj gönderen koloo » Pzt Mar 22, 2021 1:23 am

KEINEBEGRENZUNG yazdı: Pzr Mar 21, 2021 9:45 pm Sadece dil kursu vizesi miydi yoksa şartlı kabulünüz mü vardı, esasında üni eğitimi için mi başvurmuştunuz yani?
Lisans icin sartli kabulüm vardi