Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyadan Emekli Birisi Sponsor Olabilir mi ?

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
reall

Almanyadan Emekli Birisi Sponsor Olabilir mi ?

Mesaj gönderen reall » Pzt Şub 15, 2021 8:18 pm

Merhabalar

Başlıkta da belirttiğim gibi benim dedem Almanyadan emekli ama şuanda geçerli bir oturum izni vs yok. Kendisi yine bana sponsor olabilir mi ?

Computer_Berkay

Re: Almanyadan Emekli Birisi Sponsor Olabilir mi ?

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Şub 15, 2021 9:45 pm

Aylik Gelir- Aylık Gider> 861 Euro ise olur. Deutschstudent Youtube Kanalında da detaylı olarak anlatıldı link aşağıda.Forumda da anlatıldı ama eski olan sadece o zamanki miktar su an 861 euro oldu.
https://youtu.be/0NEjBpIgMxU
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

reall

Mesaj gönderen reall » Pzt Şub 15, 2021 10:50 pm

Computer_Berkay yazdı: Pzt Şub 15, 2021 9:45 pm Aylik Gelir- Aylık Gider> 861 Euro ise olur. Deutschstudent Youtube Kanalında da detaylı olarak anlatıldı link aşağıda.Forumda da anlatıldı ama eski olan sadece o zamanki miktar su an 861 euro oldu.
https://youtu.be/0NEjBpIgMxU
Çok teşekkürler. Şimdi izledim videoyu, sanırım dedem ekstradan Türkiyeden de emekli olduğu için 861 euro sağlıyor ama şöyle bir engel var. Kendisi Almanyadan emekli olmasına rağmen Türkiyede ve kalıcı oturum izni vs hiçbir şeyi yok kesin geri dönüş yaptıları sanırım bu durumda işe yaramıyor yine Almanyaya gidince bloke hesap açmak zorunda kalacağım.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzt Şub 15, 2021 11:16 pm

reall yazdı: Pzt Şub 15, 2021 10:50 pm Çok teşekkürler. Şimdi izledim videoyu, sanırım dedem ekstradan Türkiyeden de emekli olduğu için 861 euro sağlıyor ama şöyle bir engel var. Kendisi Almanyadan emekli olmasına rağmen Türkiyede ve kalıcı oturum izni vs hiçbir şeyi yok kesin geri dönüş yaptıları sanırım bu durumda işe yaramıyor yine Almanyaya gidince bloke hesap açmak zorunda kalacağım.
Anladim hayırlısı olsun bol şans!
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

reall

Mesaj gönderen reall » Pzt Şub 15, 2021 11:20 pm

Computer_Berkay yazdı: Pzt Şub 15, 2021 11:16 pm Anladim hayırlısı olsun bol şans!
Teşekkürler