Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Berlin Teknik-İngilizce okunduğuna dair belge

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
frem

Berlin Teknik-İngilizce okunduğuna dair belge

Mesaj gönderen frem » Cmt Şub 13, 2021 2:36 pm

Berlin Tekniğe başvuru yapmak istiyorum ama IELTS'e girmedim. Bütün üniversite hayatım boyunca ingilizce okudum. Bu belgeyi TU Berlin kabul eder mi ? ÇOK ACİL CEVAPLAR MISINIZ?

asdasd1111

Re: Berlin Teknik-İngilizce okunduğuna dair belge

Mesaj gönderen asdasd1111 » Pzr Şub 14, 2021 11:45 pm

Buna up, gerçekten benim de öğrenmeye ihtiyacım var

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Şub 15, 2021 2:26 pm

Tam cevap yaziyordum ki "acil" cümlesini gördüm. Sanirim "acil" durum kalmadi artik 2 gün gecmis. "Acil" degilse eger cevaplayabiliriz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

asdasd1111

Mesaj gönderen asdasd1111 » Pzt Şub 15, 2021 2:40 pm

Physiker yazdı: Pzt Şub 15, 2021 2:26 pm Tam cevap yaziyordum ki "acil" cümlesini gördüm. Sanirim "acil" durum kalmadi artik 2 gün gecmis. "Acil" degilse eger cevaplayabiliriz.
Aciliyetinden degil de, bilgi olarak koyulsa iyi olabilirdi. 2 gündür filan araştırıyorum ancak bir bilgiye ulaşamadım ben de. Bilginiz var ise cevaplayabilir misiniz, gerçekten merak ettiğim bir konu

frem

Mesaj gönderen frem » Pzt Şub 15, 2021 7:26 pm

Physiker yazdı: Pzt Şub 15, 2021 2:26 pm Tam cevap yaziyordum ki "acil" cümlesini gördüm. Sanirim "acil" durum kalmadi artik 2 gün gecmis. "Acil" degilse eger cevaplayabiliriz.
Hala bir bilgi alamadım bu konuda. Bilgi verirseniz çok sevinirim :)

Nkoksalan

Mesaj gönderen Nkoksalan » Pzt Şub 15, 2021 7:29 pm

Benim başvurmayı düşündüğüm programda şu şekilde yazıyor:

1.You have studied and completed your B.Sc. in UK, USA, Canada, Australia or New Zealand your B.Sc. –certificate certifies your level of English knowledge
2.You are a citizen of a country where the national language is English please use “mother tongue” as qualification of the language. Your citizenship has to be verified by your passport.
3.The following tests/results are accepted: IELTS ≥6,5; TOEFL IBT ≥70, TOEFL CBT ≥190, TOEFL PBT ≥520;CAE Pass, CPE Pass

Programdan programa değişmiyorsa Türkiyeden aldığınız İngilizce okul belgesi dil yeterliliği için kabul edilmiyor.

Mastura Hasanova

Mesaj gönderen Mastura Hasanova » Sal Şub 16, 2021 10:25 am

Merhabalar,

Bu konuda benimde bilgiye ihtiyacim var.
Bende ingilizce okudum ama ieltse girmedim.
Ingilizce okdugum hakkinda olan belgeyle bashvuru yapa bilirmiyim? Lutfen cevaplarmsiinzi?

Onceden teshekkurler!

luzzu

Mesaj gönderen luzzu » Sal Şub 16, 2021 5:11 pm

Merhaba arkadaşlar TU BERLİN de ingilize bölüm master öğrencisiyim . lisans mezuniyetim % 100 ing okuldan buda dair belge aldım ayrıca diploma ekinde okul dili % ing yazıyor bide diplomam mavi diploma ben bunları gösterdim İelts ım yok bu dediğim diploma eki ve okul dili % 100 ing yazısı yeterli oldu Tu berlin kabul ediyor. BAŞARILAR...

asdasd1111

Mesaj gönderen asdasd1111 » Sal Şub 16, 2021 10:09 pm

luzzu yazdı: Sal Şub 16, 2021 5:11 pm Merhaba arkadaşlar TU BERLİN de ingilize bölüm master öğrencisiyim . lisans mezuniyetim % 100 ing okuldan buda dair belge aldım ayrıca diploma ekinde okul dili % ing yazıyor bide diplomam mavi diploma ben bunları gösterdim İelts ım yok bu dediğim diploma eki ve okul dili % 100 ing yazısı yeterli oldu Tu berlin kabul ediyor. BAŞARILAR...
birçok kişinin yüreğine su serptin kral teşekkürler

Mastura Hasanova

Mesaj gönderen Mastura Hasanova » Çrş Şub 17, 2021 10:46 am

luzzu yazdı: Sal Şub 16, 2021 5:11 pm Merhaba arkadaşlar TU BERLİN de ingilize bölüm master öğrencisiyim . lisans mezuniyetim % 100 ing okuldan buda dair belge aldım ayrıca diploma ekinde okul dili % ing yazıyor bide diplomam mavi diploma ben bunları gösterdim İelts ım yok bu dediğim diploma eki ve okul dili % 100 ing yazısı yeterli oldu Tu berlin kabul ediyor. BAŞARILAR...
Cok teshekkurler, baya yardimci oldunuz. Size de basharilar!

frem

Mesaj gönderen frem » Çrş Şub 17, 2021 6:02 pm

Hangi bölümde okuyorsunuz? Ben information systems management başvurmayı düşünüyorum ve ana dili ingilizce olan ülkelerden kabul ettiklerini yazmışlar sizin bölümünüzde de aynı şartlar yazıyor muydu? Ona rağmen yollayıp mı kabul aldınız?

frem

Mesaj gönderen frem » Çrş Şub 17, 2021 10:01 pm

Information Systems Management bölümü kabul ediyor mu 100%İngilizce okunduğuna dair, eğer kabul etmiyorsa IELTS'e gireceğim çünkü bölümden bölüme değişiyor sanırım bu olay acil cevaplar mısınız?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Şub 18, 2021 10:17 am

frem yazdı: Çrş Şub 17, 2021 10:01 pm Information Systems Management bölümü kabul ediyor mu 100%İngilizce okunduğuna dair, eğer kabul etmiyorsa IELTS'e gireceğim çünkü bölümden bölüme değişiyor sanırım bu olay acil cevaplar mısınız?
viewtopic.php?f=3&t=9803
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kilitli