Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sizce kabul alır mıyım?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
eylull

Sizce kabul alır mıyım?

Mesaj gönderen eylull » Çrş Şub 03, 2021 2:38 pm

Arkadaşlar ben Türkiye'de uçak mühendisliği okuyorum ama Almanya'da endüstri mühendisliği okumak istiyorum .Sizce bu bölümden kabul alabilir miyim? :cry: :?

GutenTag

Re: Sizce kabul alır mıyım?

Mesaj gönderen GutenTag » Çrş Şub 03, 2021 5:32 pm

eylull yazdı: Çrş Şub 03, 2021 2:38 pm Arkadaşlar ben Türkiye'de uçak mühendisliği okuyorum ama Almanya'da endüstri mühendisliği okumak istiyorum .Sizce bu bölümden kabul alabilir miyim? :cry: :?
Alabilirsin. Kesinlikle alabilirsin veya kesinlikle alamazsın olarak kimse sana böyle diyemez. Sen başvur, gerisini üniversiteye bırak.

Kuss

Mesaj gönderen Kuss » Çrş Şub 03, 2021 8:18 pm

eylull yazdı: Çrş Şub 03, 2021 2:38 pm Arkadaşlar ben Türkiye'de uçak mühendisliği okuyorum ama Almanya'da endüstri mühendisliği okumak istiyorum .Sizce bu bölümden kabul alabilir miyim? :cry: :?
ÖSYM Yerleştirme belgenizde bölümünüzün bulunduğu fakülte ile başvurmak istediğiniz bölüm aynı fakülte ise genelde kabul ediliyor. Bu durumda bu soruya cevap evet, fakat en doğru bilgiyi başvurmak istediğiniz üniversitelere sorarak öğrenebilirsiniz.

Kolay gelsinn

eylull

Mesaj gönderen eylull » Cum Şub 05, 2021 5:01 pm

Kuss yazdı: Çrş Şub 03, 2021 8:18 pm ÖSYM Yerleştirme belgenizde bölümünüzün bulunduğu fakülte ile başvurmak istediğiniz bölüm aynı fakülte ise genelde kabul ediliyor. Bu durumda bu soruya cevap evet, fakat en doğru bilgiyi başvurmak istediğiniz üniversitelere sorarak öğrenebilirsiniz.

Kolay gelsinn
teşekkür ederim :)