Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dortmund WG

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
muratt

Dortmund WG

Mesaj gönderen muratt » Sal Ara 22, 2020 8:42 pm

Öncelikle tüm Deutschstudent üyelerine selam

Arkadaşlar ben şuanda Essen de öğrenci yurdunda ikamet ediyorum ve nisan ayında Semester biteceğinden dolayı ve tekrar Semester ücreti ödemek istemediğimden dolayı en geç şubat ayına kadar Dortmundta uygun fiyatlı bir WG arıyorum Dortmundta oturup 1 ev arkadaşı arayan varsa buradan ulaşırsa sevinirim

Kartal34

Re: Dortmund WG

Mesaj gönderen Kartal34 » Sal Ara 22, 2020 11:02 pm

muratt yazdı: Sal Ara 22, 2020 8:42 pm Öncelikle tüm Deutschstudent üyelerine selam

Arkadaşlar ben şuanda Essen de öğrenci yurdunda ikamet ediyorum ve nisan ayında Semester biteceğinden dolayı ve tekrar Semester ücreti ödemek istemediğimden dolayı en geç şubat ayına kadar Dortmundta uygun fiyatlı bir WG arıyorum Dortmundta oturup 1 ev arkadaşı arayan varsa buradan ulaşırsa sevinirim
Merhaba acaba odanı bana devretme şansın varmıdır ? Yoksa yurt kalma sürenmi bitiyor ? Mart 1 için yer arıyordum bende.