Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Forumda Hakaret

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
hanzas

Forumda Hakaret

Mesaj gönderen hanzas » Prş Ara 10, 2020 6:54 pm

Bütün forum üyelerine selamlar. Bugün vizem basılı şekilde gelen pasaportumla beraber, benden alınan garantör belgesi ve bir yazı geldi. Ben danışmanlığımdan aldığım bilgi ile beraber bana gelen yazıyı konu başlığına ekledim. Hem bana bu yazının gelmesi, hem de danışmanlığımın bunu onaylaması yüzünden böyle bir başlık açtım. Eğer ki bir hatam varsa bu zaten düzeltilir. Ben de isterim ki garantör belgesiyle alakalı bir sorun çıkmasın ama Bilker adlı kullanıcı, vizemin çıktığını yazmama rağmen, garantör belgemle alakalı bir sorun olmadığını yazmama rağmen, okumayarak ve anlamayarak konu başlığımda şu hakaret içeren ifadeleri kullanmıştır. Yanlış anlamış olabilirim. Hata yapmış olabilirim ama bu yazdığım yazıyı dahi okumadan hakaret edilmesinin normal olduğu anlamına gelmemeli. Lütfen bu konuda bir şey yapın. Ben bu hakaret için hukuki yollara başvurmayı düşünüyorum. Benim de herkes gibi amacım eğitim almak ve bu yolda karşılaşılan sorunları aşmak ve bunu yaparken insanlara da yardımcı olmak. Gönderilerimi okursanız, bunun için elimden geleni en doğru şekilde yaptığımı da görebilirsiniz.
Yahu hakikaten adminin burayi birakmasi cok dogru karar. Bu kadar aptal insanla ugrasmak cok zor. Hani gelen kagit sadece almanca olsa dilden dolayi anlamamislar dersin ama türkcesini de yazmislar ve gayet acikca, hatta bir aptalin anlayacagi sekilde yazmislar. Sadece teyit edilen miktar artirilmis, herhalde bu arkadasin garantörü 2021 den itibaren teyit edilmesi gereken miktari teyit edememis ve o yüzden vize basvurusu red edilmis.

Artik Oturum veya Vize Basvurusu Icin Garantör Belgesi Kullanilmayacak diye nerde yaziyor? Hakikaten zeka seviyesi iyice yerlere düstü.
En son hanzas tarafından Prş Ara 10, 2020 7:03 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

AliEren33

Re: Forumda Hakaret

Mesaj gönderen AliEren33 » Prş Ara 10, 2020 6:57 pm

Başlık cevaplayan arkadaşlar çok çabuk sinirleniyorlar açıkçası. Hanzas arkadaşın dediği gibi yanlış anlaşılmalar olabilir bunlar tamamen doğal ama, hakaret edilmesini doğru bulmuyorum. Hakaret ederek, bir şey çözülmüyor gerçekten.

Kilitli