Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bremen Üniversitesinde Hazırlık

Bremen eyaletinde yasam, egitim, universiteler
Berkay_4421

Bremen Üniversitesinde Hazırlık

Mesaj gönderen Berkay_4421 » Sal Kas 17, 2020 5:20 pm

Merhaba arkadaşlar. Ben universite öğrencisiyim şu an Bremen'de informatik bölümünü okumak istiyorum. Uni-Assist' başvuru yapıp VPD'imi aldım fakat almancam yeterli değil bu yüzden hazırlık programına kayır olmak istiyor fakat MOIN sistemini çözemedim. Bachelor kısmından girince hiçbir bölüm çıkmıyıyor. Hazırlık öğrenimi kısmından girince karşıma 2 almanca öğretimi çıkıyor ve hangisini seçmem gerektiği hakkında bir fikrim yok. Eğer daha önce kayıt yaptırmış varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

yusufmazı

Re: Bremen Üniversitesinde Hazırlık

Mesaj gönderen yusufmazı » Çrş Ara 09, 2020 9:23 pm

Berkay_4421 yazdı: Sal Kas 17, 2020 5:20 pm Merhaba arkadaşlar. Ben universite öğrencisiyim şu an Bremen'de informatik bölümünü okumak istiyorum. Uni-Assist' başvuru yapıp VPD'imi aldım fakat almancam yeterli değil bu yüzden hazırlık programına kayır olmak istiyor fakat MOIN sistemini çözemedim. Bachelor kısmından girince hiçbir bölüm çıkmıyıyor. Hazırlık öğrenimi kısmından girince karşıma 2 almanca öğretimi çıkıyor ve hangisini seçmem gerektiği hakkında bir fikrim yok. Eğer daha önce kayıt yaptırmış varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Hocam merhaba ben de informatik bölümünü okumak istiyorum ve almanca bilmiyorum üniversitede hazırlık okumak istiyorum ama birçok üniversite b1 seviyesi istiyor. Bremen üniversitesi 0'dan almanca öğretiyor mu bi de bremen üniversitesinde informatik bölümü var mı tam anlayamadım ayrıca nasıl başvurup nasıl kabul alabilirim sizin gibi. Bu konuda bana bilgi verip yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum mailim: maziiyusuf@gmail.com
Benimle iletişime geçerseniz çok çok sevinirim
Şimdiden teşekkürler