Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kitaptan Almanca Öğrenmek

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
füruns

Kitaptan Almanca Öğrenmek

Mesaj gönderen füruns » Sal Kas 17, 2020 5:17 pm

Herkese iyi günler. Ben evde tek başıma sadece telefondan çalışarak b1 seviyesine geldim. Daha göethe sınavına girmedim ama b1 için ne kadar test varsa çözüyorum. Sorum şöyle olucak, b1 in devamında kursa gitmeden sadece kitaptan Almanca çalışarak c1 tamamlanabilir mi? elimde oldukça kitap mevcut.

catay1

Re: Kitaptan Almanca Öğrenmek

Mesaj gönderen catay1 » Sal Kas 17, 2020 6:00 pm

füruns yazdı: Sal Kas 17, 2020 5:17 pm Herkese iyi günler. Ben evde tek başıma sadece telefondan çalışarak b1 seviyesine geldim. Daha göethe sınavına girmedim ama b1 için ne kadar test varsa çözüyorum. Sorum şöyle olucak, b1 in devamında kursa gitmeden sadece kitaptan Almanca çalışarak c1 tamamlanabilir mi? elimde oldukça kitap mevcut.
telefondan nasıl b1 yaptınız detaylı bir şekilde açıklayabilir misiniz teşekkürler

koloo

Mesaj gönderen koloo » Sal Kas 17, 2020 7:06 pm

füruns yazdı: Sal Kas 17, 2020 5:17 pm Herkese iyi günler. Ben evde tek başıma sadece telefondan çalışarak b1 seviyesine geldim. Daha göethe sınavına girmedim ama b1 için ne kadar test varsa çözüyorum. Sorum şöyle olucak, b1 in devamında kursa gitmeden sadece kitaptan Almanca çalışarak c1 tamamlanabilir mi? elimde oldukça kitap mevcut.
Bence hakkını vererek yapmak imkansız

bochumer

Mesaj gönderen bochumer » Prş Kas 19, 2020 12:10 pm

ben b1den sonrasını kurssuz şekilde hallettim. burada önemli olan çevrende konuşabileceğin birilerinin olması ve yazdığın textleri birine kontrol ettirebilmen. hören ve lesen zaten kişinin kendisinde bitiyor. b1 bittikten 50 gün sonra testdafa girdim ve 17 puanla geçtim.