Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize belgelerini orjinal ingilizce olarak sunabilir miyiz?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sametbasli

Vize belgelerini orjinal ingilizce olarak sunabilir miyiz?

Mesaj gönderen sametbasli » Pzr Eyl 27, 2020 3:22 am

Merhaba vizede gereken belgeleri. Kendi orjinal okuldan aldığım ingilizce olarak sunabilir miyiz yoksa sadece almanca zorunlu mu

irmak_alp

Re: Vize belgelerini orjinal ingilizce olarak sunabilir miyiz?

Mesaj gönderen irmak_alp » Pzr Eyl 27, 2020 11:33 am

Daha önce forumda onlarca kez sorulmuş ve cevaplanmış bir soru bu ama yine de cevaplayacağım. Orijinal dili İngilizce olarak düzenlenmiş belgelerin çevrilmesine gerek yoktur. Sadece Türkçe olan belgeler (Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği hariç, onu Türkçe teslim edebilirsiniz) Almancaya çevrilmek zorunda.

sametbasli

Re: Vize belgelerini orjinal ingilizce olarak sunabilir miyiz?

Mesaj gönderen sametbasli » Pzr Eyl 27, 2020 2:20 pm

irmak_alp yazdı: Pzr Eyl 27, 2020 11:33 am Daha önce forumda onlarca kez sorulmuş ve cevaplanmış bir soru bu ama yine de cevaplayacağım. Orijinal dili İngilizce olarak düzenlenmiş belgelerin çevrilmesine gerek yoktur. Sadece Türkçe olan belgeler (Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği hariç, onu Türkçe teslim edebilirsiniz) Almancaya çevrilmek zorunda.
Baya bir süre baktım fakat fakat bulamadım o yüzden başlığı açtım . Yine de teşekkürler