Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bonn da Universitenin DSH Kursu

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
yusufisler39

Bonn da Universitenin DSH Kursu

Mesaj gönderen yusufisler39 » Pzr Eyl 13, 2020 7:35 pm

bonndaki dsh kursu sommersomester icin nisanda basliyor da acaba simdiden baslayip o zamana kadar c1 i goethede yapip gitsem ne olur sizce? (hazirda b1 belgem var zaten) yani bu kadar ayi bos gecmek istemiyorum bilen biri umarim vardir tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
dabadee

Re: Bonn da Universitenin DSH Kursu

Mesaj gönderen dabadee » Pzr Eyl 13, 2020 8:01 pm

yusufisler39 yazdı: Pzr Eyl 13, 2020 7:35 pm bonndaki dsh kursu sommersomester icin nisanda basliyor da acaba simdiden baslayip o zamana kadar c1 i goethede yapip gitsem ne olur sizce? (hazirda b1 belgem var zaten) yani bu kadar ayi bos gecmek istemiyorum bilen biri umarim vardir tesekkurler.
Bonnda Goethe suan sadece online ders veriyor. Sana benim gittiğim kursu tavsiye ederim. Bonn Lingua

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 13, 2020 9:25 pm

Herkese tavsiyemiz, bu pandemi sürecinde bos durmayin. Elinizden geldigi kadar kurs yapin. Almanya da bir cok özel kurs uygun fiyata online almanca hazirlik egitimi veriyor ve teknik kalite olarak da oldukca iyiler.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzr Eyl 13, 2020 9:35 pm

Physiker yazdı: Pzr Eyl 13, 2020 9:25 pm Herkese tavsiyemiz, bu pandemi sürecinde bos durmayin. Elinizden geldigi kadar kurs yapin. Almanya da bir cok özel kurs uygun fiyata online almanca hazirlik egitimi veriyor ve teknik kalite olarak da oldukca iyiler.
Eğitim kaldığı yerden devam ediyor dediğiniz gibi :)

yusufisler39

Mesaj gönderen yusufisler39 » Pzr Eyl 13, 2020 10:45 pm

dabadee yazdı: Pzr Eyl 13, 2020 8:01 pm Bonnda Goethe suan sadece online ders veriyor. Sana benim gittiğim kursu tavsiye ederim. Bonn Lingua
demek istedigim suydu aslinda benim daha 2 yilin var ve b1 icin calisiyorum cünkü b1 ile basvurucam sartli kabul icin ve üniversitenin kendi kursu nisanda basliyor ben o üniversite sinavi ile bu dil kursu arasindaki 10 ayda c1 i bitirirsem orda ne olur direkt beni kursa dahi sokmazlar mi onu demek istemistim ama baska bir seyin cevabini aldim tesekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzr Eyl 13, 2020 11:20 pm

yusufisler39 yazdı: Pzr Eyl 13, 2020 10:45 pm demek istedigim suydu aslinda benim daha 2 yilin var ve b1 icin calisiyorum cünkü b1 ile basvurucam sartli kabul icin ve üniversitenin kendi kursu nisanda basliyor ben o üniversite sinavi ile bu dil kursu arasindaki 10 ayda c1 i bitirirsem orda ne olur direkt beni kursa dahi sokmazlar mi onu demek istemistim ama baska bir seyin cevabini aldim tesekkür ederim.
10 ayda C1 bitirirsen direk okuyamazsin gene. Senden DSH, Telc vs.. gibi belge isteyecekler onun sinavlarini gecer belgeyi verirsen okursun.

yusufisler39

Mesaj gönderen yusufisler39 » Pzr Eyl 13, 2020 11:27 pm

dabadee yazdı: Pzr Eyl 13, 2020 11:20 pm 10 ayda C1 bitirirsen direk okuyamazsin gene. Senden DSH, Telc vs.. gibi belge isteyecekler onun sinavlarini gecer belgeyi verirsen okursun.
tesekkür ederim kral goethe c1 istiyolar en iyi secenek o gibi duruyo