Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Idata vize tarihimi ne zaman verecek ?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
zeliskanat

Idata vize tarihimi ne zaman verecek ?

Mesaj gönderen zeliskanat » Cum Ağu 28, 2020 1:32 pm

Arkadaşlar merhaba 24 Ağustosta idata sitesindeki kısımdan ulusal vize başvurusu yaptım master için pnr kodu geldi girip girip bakıyorum hala bir tarih atanmadı. Gelen onay mailinde çağrı merkezini aramam onların bilmediği söyleniyor.
Şu an ikilemdeyim telefonla arayıp randevu almaya çalışsam neyle karşılaşacağım bilmiyor beklesem daha ne kadar bekleyeceğim onu da bilmiyorum
Bu şekilde yaparak yakında randevu alabilen var mı randevu atanması kaç gün sürüyor?
Teşekkürler şimdiden

merves

Re: Idata vize tarihimi ne zaman verecek ?

Mesaj gönderen merves » Cum Ağu 28, 2020 2:08 pm

zeliskanat yazdı: Cum Ağu 28, 2020 1:32 pm Arkadaşlar merhaba 24 Ağustosta idata sitesindeki kısımdan ulusal vize başvurusu yaptım master için pnr kodu geldi girip girip bakıyorum hala bir tarih atanmadı. Gelen onay mailinde çağrı merkezini aramam onların bilmediği söyleniyor.
Şu an ikilemdeyim telefonla arayıp randevu almaya çalışsam neyle karşılaşacağım bilmiyor beklesem daha ne kadar bekleyeceğim onu da bilmiyorum
Bu şekilde yaparak yakında randevu alabilen var mı randevu atanması kaç gün sürüyor?
Teşekkürler şimdiden
17 Ağustosta İstanbul'dan yüksek lisans için pnr kodu aldım. Hala tarih atanmasını bekliyorum. Bu süreçte İdata'yı iki kez aradım ve beklemek dışında bir seçeneğim olmadığını söylediler.