Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

aile ikna

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ossie

aile ikna

Mesaj gönderen ossie » Sal Haz 15, 2010 6:03 pm

sevgili arkadaslar bu sorum sizlere komik gelebilir ama ben almanyada okumak icin ailemi ikna edemiyorum maddi olarak hicbi sorun yok ama ailem nedense sorun yaratiyor zaten oraya gittigimde yalniz kalmayacagim amcamlarin yaninda kalacagim yani yalniz tek basima olmayacagim eminim ki bu sorunlarin cogunu sizde yasamissinizdir lutfen yardim edin acill durummm

Serhan

aile ikna

Mesaj gönderen Serhan » Sal Haz 15, 2010 6:10 pm

Bizden Ne tur Bi yardim istiyosun. Ailenle mi konusalim ?:)

ossie

aile ikna

Mesaj gönderen ossie » Sal Haz 15, 2010 7:10 pm

tabikide hayir siz ailenizi nasil ikna ettiniz ben o konuda yardim istiyorum sen ailene ben almanyada okucam dedin onlar sana hadi hayirli yolculuklar mi dedi ben sizden tavsiye istiyorum sizce onlarin bu kararlarini degistirmek icin ne yapabilirim umarimn derdimi anlatabilmisimdir

baran burak

aile ikna

Mesaj gönderen baran burak » Sal Haz 15, 2010 7:18 pm

bu konuda bence sen ve ailenden baska kimse karar veremez ancak sen ikna edebilirsin soyle bir kaniya vardim maddi durumun iyi olmasina ragmen orda okumana sicak bakmiyorlar kendilerine yeterince guven vermiyor musun yoksa:|

ossie

aile ikna

Mesaj gönderen ossie » Sal Haz 15, 2010 7:55 pm

[quote]baran burak tarafindan yazilan metin:
bu konuda bence sen ve ailenden baska kimse karar veremez ancak sen ikna edebilirsin soyle bir kaniya vardim maddi durumun iyi olmasina ragmen orda okumana sicak bakmiyorlar kendilerine yeterince guven vermiyor musun yoksa:|[/quote]
yaa bu guvenmemek deil ama nedense istemiorlar turkiyede filan tek b asima cok tatile ciktim arkadaslarimla sorun guven deil olmaz diyorlar bende bu yuzdn sizlere ne yapabilirim die soruyorum cozum onerisi olan?

Thehelys

aile ikna

Mesaj gönderen Thehelys » Sal Haz 15, 2010 9:16 pm

demekki ailen sana guvenmiyorki izin vermiyor. egitimin sakasi, izinimi olur ya.