Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Aachen’da Kalacak Yer

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
yigitstn

Re: Aachen’da Kalacak Yer

Mesaj gönderen yigitstn » Sal Eyl 13, 2022 10:36 pm

Kisik yazdı: Sal Eyl 13, 2022 7:50 pm Merhabalar
Benim oğlumda Aachen da kalacak yer arıyor. Beraber hareket edebiliriz. Örneğin 3-4 kişi bir evi kiralamak gibi.
ben de arıyorum ama o 3-4 kişinin arasında oranın yerlisi ve düzenli geliri olan biri olmadan öyle bi şeyin mümkün olduğunu zannetmiyorum. Dışarıdan gelen 4 öğrenci ve çalışmayan insana Almanya'da kimse ev kiralamaz

Teacherrr

Mesaj gönderen Teacherrr » Pzt Eki 10, 2022 11:46 am

Merhabalar ben de Almanyada yurt başvurusu yapıyorum. Master için ailemle geleceğim. Kabul gelmeden başvurumu yapmak istiyorum. single apartment ya da two room apartmentlar nasıl bilen var mıdır acaba? aile ile kalınabilir mi anmendung için sorun olur mu?

yagmurlugil

Mesaj gönderen yagmurlugil » Sal Eki 11, 2022 2:08 pm

Cevarsiyonal yazdı: Sal Haz 28, 2022 10:28 pm Ben de aachenda makine lisans okuyacağım ve kalacak yer arıyorum. Birlikte kalma ihtimalini birlikte düşünebiliriz. 21 Eylülde gideceğim almanyaya. İsterseniz iletişim kuralım.
Merhabalar ev bulabildiniz mi acaba ben de hala ev ariyorum

JohnBlitz

Mesaj gönderen JohnBlitz » Pzr Eki 23, 2022 4:33 pm

Su anda Gottingen'deyim. Bu hafta ici Aachen'e gidip ilk elden yer arayacagim. Eger yer bulursam nasil yaptigimi paylasacagim.