Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

VIZEM RED GELDI LUTFEN YARDIM

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
bmw007

Mesaj gönderen bmw007 » Cum Haz 11, 2010 3:30 pm

arkadaslar ayin 7 sinde vize muracaati sonucum red geldi aciklama olarak bi kagit yollamislar aynen buraya yaziyorum turkce mealini yaparsaniz bende anlicam simdiden tesekkurler

IHRE ABSICHT,VOR ABLAUF DES VISUMS AUS DEM HOHEITSGEBIET DER MITGLIEDSTAATEN AUSZUREISEN,KONNTE NICHT FESTGESTELLT WERDEN.

BU NE DEMEK?:alkis

baran burak

Mesaj gönderen baran burak » Cum Haz 11, 2010 6:53 pm

kisacasi sunu belirtiyor basvurmus oldugunuz vize kabul edilmemistir anladigim kadariyla bu :|

technonur

Mesaj gönderen technonur » Cum Haz 11, 2010 10:47 pm

ne zaman basvurdun 7sinde mi ve herhangi birsey yazmiyor mu bundan baska ?

memo

Mesaj gönderen memo » Pzr Haz 13, 2010 11:53 am

ne kadar surede geldi cevap ve kagitta yabancilar yasasi ile ilgili 70li maddeden bahsetmemis mi ?

Thehelys

Mesaj gönderen Thehelys » Sal Haz 15, 2010 10:09 pm

Lutfen vize basvurusuna gitmeden once sitede listelenen belgelerin sizde bulunduguna dikkat edin.. Ve egitim icin gideceginizi ve o yonde konusacaginizi hazirlanip gidin.. Gezmek istiyorum sehirlerini gormek istiyorum gibi konusmalardan dolayi red alan arkadaslar war buna cok dikkat edin.. Alacaginiz vize sadece egitim vizesi ve egitimle %100 alakali olmali...