Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Isletme masteri icin acil yardim lutfen..

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
FY

Mesaj gönderen FY » Çrş Haz 09, 2010 4:50 pm

Merhaba!!

Duisburg-Essen universitesine Isletme masteri icin basvuracagim. Ancak mezuniyet durumum soyle; 2001 yilinda OSS ye girdim ve MYO ye yerlestim. okul bittikten sonra Anadolu universitesinden devam ederek 2006 yilinda lisans diplolamami aldim. DAAD firmasindan aldigim bilgiye gore basvuru sirasinda Onlisans diplomami ve not dokumumu gondermeme gerek yok dediler. Ancak Lisans not dokumunde sadece 3.ve4. sinifin dersleri var. Ben sadece Lisan diplomami ve not dokumumu gondersem sorun teskil edermi?Bu durum kabul edilmeme engelmidir. (supplementim mevcut, ise yararmi?)Malum noter ve ceviri ucretleri cok yuksek. Birde OSYS belgesinde yerlesme okulu ile mezun oldugum okul farkli oluyor dolayisiyla. Bu konularda bana yacil yardimci olursaniz sevinirim.Tesekkurker.

dokuzonbes

Mesaj gönderen dokuzonbes » Çrş Haz 09, 2010 7:26 pm

acil olan nedir anlamadim. master yarin baslamiyor heralde. onun icin olayi daha derinlemesine arastir derim...

bende seninle ayni durumdayim. aof mezunlarindan masteri pek kabul edilmiyor bildigim kadariyla. yanliz dil kursu isini halledersen (dil durumun ne bilmiyorum) direkt lisanstan baslasan daha mantikli olur... yani turkiyede gordugun derslerin hepsini saydiracagini sanmiyorum 2-3-4 kac donem saydirabilirsen saydirirsin.

ama once dil diyorum. sartli kabulu her sekilde alirsin diye dusunuyorum.
allahini seven defansa gelsin

srknn

Mesaj gönderen srknn » Çrş Haz 09, 2010 8:02 pm

[quote]dokuzonbes tarafindan yazilan metin:
acil olan nedir anlamadim. master yarin baslamiyor heralde. onun icin olayi daha derinlemesine arastir derim...

bende seninle ayni durumdayim. aof mezunlarindan masteri pek kabul edilmiyor bildigim kadariyla. yanliz dil kursu isini halledersen (dil durumun ne bilmiyorum) direkt lisanstan baslasan daha mantikli olur... yani turkiyede gordugun derslerin hepsini saydiracagini sanmiyorum 2-3-4 kac donem saydirabilirsen saydirirsin.

ama once dil diyorum. sartli kabulu her sekilde alirsin diye dusunuyorum.
[/quote]

ben senin ne demek istedigini tam anlayamadim. arkadasin sorusuyla olan alakasi nedir ?

direk lisanstan baslaman cok sacma olur. bence essen\'e basvurunu yap. master\'a kabul edilebilirsin.
ama hangi diplomani yollayacagini bende cok iyi bilmiyorum.

programmer2

Mesaj gönderen programmer2 » Cum Ağu 08, 2014 11:18 am

Sonuc olarak master basvurunuz kabul edildi mi? 2 diplomayi da yolladiniz mi?

BERTAN_TAN

Mesaj gönderen BERTAN_TAN » Pzt Eyl 22, 2014 4:39 pm

baya merak ettim senin durumunu :help