Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

munih teknik kabul

Bayern eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
ossie

munih teknik kabul

Mesaj gönderen ossie » Cmt Haz 05, 2010 9:35 am

selam arkadslar ben mekatronik muhendisligi uzerine okuyorum su anda anadolu meslek liseisnde
notlarim;
diploma notu=80.00
bu sene kazanabilirsem kocaeli mekatronik muhendisligini kazanacagim buyuk ihtimalle yani demek istedigim eski sisteme gore oss sonucum=350 ye yakin
testdaf ile almancami belgeleyecegim yani kursa gidecegim arkadaslar benim kabul ihtimalim nedir?
eger tum olmazsa ludwigh maximilian da olabilr munchen fachhosculede olabilir arkadasar lutfen bilgi verin bana ben munihte okumak zorundayim cunku amcam orda ailem baska turlu yollamiycak benim bu okullara kabul ihtimalim nedir aslinda ben fachhoschule de istiyorum
kafam cok karisik isde yaa ::help

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

munih teknik kabul

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Haz 05, 2010 9:14 pm

Arkadasim kabul alip alamayacagini biz nereden bilemem,nasil yardim edelim.OSS daha kazanmamissin hayali bir sey soylememi istiyorsan..
Kazanabilirsinde kazanamazsinda! Falci degiliz ki buraya yazdilarina gore ongorude bulunalim.