Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursunu paderborn'da yapacaklar

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
tarıkkmt

Dil kursunu paderborn'da yapacaklar

Mesaj gönderen tarıkkmt » Pzt Tem 13, 2020 12:50 pm

Herkese merhaba adım Tarık, 20 yaşındayım şuan paderborn üniversitesinin yurdunda kalıyorum.Geleli 2 hafta oldu.Şuan sadece biriyle tanıştım o da doğma büyüme buralıymış. Eğer çevrede benim gibi dil kursuna başlayacak veya şehre yeni gelmiş insanlar varsa buluşabilir ve sosyalleşebiliriz. Daha önemlisi şehri beraber keşfedebiliriz.
Herkese başarılar

Cautha

Re: Dil kursunu paderborn'da yapacaklar

Mesaj gönderen Cautha » Pzt Tem 13, 2020 3:48 pm

tarıkkmt yazdı: Pzt Tem 13, 2020 12:50 pm Herkese merhaba adım Tarık, 20 yaşındayım şuan paderborn üniversitesinin yurdunda kalıyorum.Geleli 2 hafta oldu.Şuan sadece biriyle tanıştım o da doğma büyüme buralıymış. Eğer çevrede benim gibi dil kursuna başlayacak veya şehre yeni gelmiş insanlar varsa buluşabilir ve sosyalleşebiliriz. Daha önemlisi şehri beraber keşfedebiliriz.
Herkese başarılar
Merhaba benim de Paderborn'dan kabulüm var Ocak ayı için ama henüz kaydımı yaptırmadım. Dil kursu sınıf ortamında mı başlayacak online olarak mı?

salimdemir06

Mesaj gönderen salimdemir06 » Çrş Tem 15, 2020 2:12 pm

tarıkkmt yazdı: Pzt Tem 13, 2020 12:50 pm Herkese merhaba adım Tarık, 20 yaşındayım şuan paderborn üniversitesinin yurdunda kalıyorum.Geleli 2 hafta oldu.Şuan sadece biriyle tanıştım o da doğma büyüme buralıymış. Eğer çevrede benim gibi dil kursuna başlayacak veya şehre yeni gelmiş insanlar varsa buluşabilir ve sosyalleşebiliriz. Daha önemlisi şehri beraber keşfedebiliriz.
Herkese başarılar
Tarık selam,ben de paderborndayım.bana bu isimle instagram üzerinden ulaşabilir misin?
Şimdiden teşekkürler

tarıkkmt

Mesaj gönderen tarıkkmt » Çrş Tem 15, 2020 3:38 pm

Cautha yazdı: Pzt Tem 13, 2020 3:48 pm Merhaba benim de Paderborn'dan kabulüm var Ocak ayı için ama henüz kaydımı yaptırmadım. Dil kursu sınıf ortamında mı başlayacak online olarak mı?
Ocak veya ekim ayı nolacağı belli değil. Ancak şuan temmuz kuru online bir şekilde yapılıyor.

tarıkkmt

Mesaj gönderen tarıkkmt » Çrş Tem 15, 2020 3:39 pm

salimdemir06 yazdı: Çrş Tem 15, 2020 2:12 pm Tarık selam,ben de paderborndayım.bana bu isimle instagram üzerinden ulaşabilir misin?
Şimdiden teşekkürler
Kendi instagram hesabım yok yıllar önce kapatmıştım. Belki bu sene açarım ancak site "oliaistu" hesabıyla istek gönderdim

tarıkkmt

Mesaj gönderen tarıkkmt » Sal Ara 22, 2020 11:57 pm

konu güncel- instagram: tarikmtt
ayrıca bir sorunuz felan varsa cevaplayabilirim üniversite veya şehir hakkında

Kuheylan

Mesaj gönderen Kuheylan » Çrş Ara 23, 2020 8:46 am

tarıkkmt yazdı: Sal Ara 22, 2020 11:57 pm konu güncel- instagram: tarikmtt
ayrıca bir sorunuz felan varsa cevaplayabilirim üniversite veya şehir hakkında
Hocam merhaba,öncelikle yolunuz açık olsun umarım istediğiniz yerlere gelebilirsiniz.Benim sormak istediğim şey şuan üniversiteler ya da özel dil kursları online mi?Eğer onlineyse ikinci dönem de sizce online olur mu?