Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DB dan posta var.

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
memo

DB dan posta var.

Mesaj gönderen memo » Sal May 25, 2010 5:12 pm

Merhaba arkadaslar bazilariniz belki hatirlayacaktir ocak ayinda dil kursu icin basvuru yaptiktan 3-4 hafta sonra red yemistim ve ondan 2-3 ay once sanirsam DB da hesap actirmis ve 8bin euro yatirmistim, 50 Euro kesilmisti ve bugun elime ulan postada 8960 kusur var 9.94 Euro artimis oldugundan haber vermisler ve belgelerin uzerinde :

[quote]in den vergangenen 6 Wochen haben sie kontoauszugsdrucker-service nicht mehr genutzt.
Damit sie dennoch uber ihren aktuellen kontostand informiert sind, senden wir ihnen ihren kotoauszug zu. Erstellung und ersand der kontoauszuge verursahen susatzlichen Aufwand. Bitte nutzen sie deshalb bei angefallen buchungen den kontoauszugsdrucker-service wenisgtens einmal innerhalb von 6 wochen.[/quote]

Tam olarak anlayamadim ve translate de guvenmek istemiyorum biriniz zahmet olmazsa ne yapmam gerektigini soylebilirmi acaba ?

Simdiden cok tesekkur ediyorum zaman ayirip okuyanlara.

Kolay Gelsin.

romeo-87

DB dan posta var.

Mesaj gönderen romeo-87 » Sal May 25, 2010 5:20 pm

gecen 6 hafta icinde kontoauszugdrucker servisini hic kullanmamissiniz diyor,kontonuzla ilgili bilginiz olmasi icin size konto ciktisini yolluyoruz demisler(yani icinde ne kadar para var ne kesilmis ne gelmis vesaire gibi).kontonuzda olan degisiklikleri bilmeniz icin en azindan 6 haftada bir Kontoauszugservisi kullaniniz (ciktisini(Kontoauszug) aliniz) demisler.

memo

DB dan posta var.

Mesaj gönderen memo » Sal May 25, 2010 5:49 pm

Tekrardan tesekkur ettim romeo-87, ayrica 0.5 kredi faizi uygulanmis ve 9.95 Euro faiz olarak hesaba eklenmis.

Yani daha once bir arkadasin bir sorusu olmustu faiz islermi diye? Demek ki isliyormus.