Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Memmingen Havayolu

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
cgdm

Memmingen Havayolu

Mesaj gönderen cgdm » Çrş May 05, 2010 2:30 am

Arkadaslar merhaba, boyle bir konuyu burda acmak dogrumu bilmiyorum ama umarim yoneticiler bana kizmaz :ap Ben Munihte kaliyorum, buraya geleli 12 gun falan oldu ve arkadaslarla Almanya disindada gezmek istiyoruz. Bilenler vardir kesin rynair in cok ucuz ucuslari oluyor ama onunda ucaklari Memmingen den kalkiyor. Acaba Munih merkezden oraya nasil gidecegimizi bilen var mi? Bu pek acik olmadi, Munihten en ucuz sekilde oraya nasil gidebilecegimizi bilen var mi acaba? Eger varsa ve bizimle paylasirsa cok sevinirim. Simdiden herkese cok tesekkur ediyorum...

maniaturk

Memmingen Havayolu

Mesaj gönderen maniaturk » Çrş May 05, 2010 6:59 pm

Daha gecen hafta kullandim. Cok ufak ve dag basinda bir yer. Memmingen\'e gitmek icin tren kullanacaksin. 90-105 dk. arasi suruyor Memmingen Bahnhof\'a varmak. Bayern Ticket alip gidebilirsiniz. Oradan da havaalanina giden otobusler var onlari kullanacaksiniz. Bayern Ticket onlarda gecer...

Ryan Air ve Memmingen... Simdiden Allah sabir versin.. :)

cgdm

Memmingen Havayolu

Mesaj gönderen cgdm » Çrş May 05, 2010 8:11 pm

Cok tesekkur ediyorum ilgilenip cevap yazdigin icin. Valla biryerde elimiz mahkum, en ucuza nasil gezebiliriz onu arastiriyoruz, o yuzden rynairle ucmaya mecbur kaldik :help Cok saol tekrar....

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Memmingen Havayolu

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş May 06, 2010 2:30 pm

ryanair iyidir cebi uzmez,ayrica en markalasmis havayolu sirketlerinin kaza sayisi ile karsilastirildiginda,sifir kaza ile ilk sirada yer alir. :)