Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Basvuru

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
cemyilmaz

Basvuru

Mesaj gönderen cemyilmaz » Cum Nis 30, 2010 4:09 pm

Sie bewerben sich fur einen zulassungsbeschraenkten Studiengang (NC = Numerus Clausus). Die Aussicht auf einen Studienplatz ist dort geringer als in anderen (nicht-zulassungsbeschraenkten) Faechern.
Weitere Informationen erhalten Sie unter www.uni-due.de/international/studienangebote.shtml

Duisburg informatik Bsc sectigimde cikan yazi.. ne anlama geliyor arkadaslar..:(

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Basvuru

Mesaj gönderen Physiker » Cum Nis 30, 2010 4:41 pm

oncelikle acil yardim vs gibi basliklar acmayin lutfen,

NC uygulamasi olan bir bolume basvuruyorsun onu hatirlatmislar.

cemyilmaz

Basvuru

Mesaj gönderen cemyilmaz » Cum Nis 30, 2010 4:49 pm

oncelikle ozur dilerim bu bolumun basvuru sonucu daha gecmi ulasir elime ve daha zormu olur NC uygulamasi olan bu bolume kabul.. ve online basvuru formunu doldurdum ve onayladim ben daha kolay kabul almak istiyorum yeni bir bolume (isletme) basvursam bu sorun olurmu acaba.. yani onceki basvuru belgemi degil yeni basvuracagim bolumun online basvurusunu gondersem :(

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Basvuru

Mesaj gönderen Physiker » Cmt May 01, 2010 11:24 am

okudugun fakultedeki bolumlere kabul alabilirsin

yazirous

Basvuru

Mesaj gönderen yazirous » Pzr May 02, 2010 1:25 am

arkadaslar bende basvuru hakkinda birsey sormak istiyorum TU darmstadt a basvuru nasil yapacagim onnline basvuruda ya master secenegini isaretliyorsun yada dil secenegini bu durum da ben ne yapmaliyim

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Basvuru

Mesaj gönderen Physiker » Pzr May 02, 2010 7:43 pm

once master basvurusu sonra sana dil kursuna kayit icin bir belge yolluyorlar sayet bolume kabul edilirsen