Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni assist sistem saçmalığı

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
alperen20

Uni assist sistem saçmalığı

Mesaj gönderen alperen20 » Pzr Ağu 04, 2019 5:42 pm

Hepinize merhaba bugun size uni assist sisteminde olan bi saçmalıktan bahsetmek istiyorum bu dönem 2 üniversiteye başvurdum uni assist sisteminde bi üniversite için belgelerim eksik iken diğer üniversite için tamdı nitekim bu doğrultuda belgelerimin tam olduğu üniversiteden kanul aldım ancak bana dün gelen mailde belgelerimin eksik olduğu söylenen üniversiteden beni aldıklarına dair mail hatta üstüne teklifi kabul etmiyceksem sırada bekleyenler için başvuruyu geri çekmem istendi bu sistem saçma bi sistem burayı şikayet edebilceğimiz kurum kuruluş var mı ? Nitekim kendilerini arayıp ulaşmak na mümkün

Lopster

Re: Uni assist sistem saçmalığı

Mesaj gönderen Lopster » Pzr Ağu 04, 2019 6:14 pm

Uni Assist saçmalıklarla ve sürprizlerle dolu sistem. Bilgi almak için bile kendilerine ulaşamıyorsun telefon ile. Her daim meşgul çalıyor.

SS 2019 için TU Dresden'e başvurmuştum, baya baya antragformular doldurdum, başvuru ücretini falan yatırdım. 2 hafta sonra bana ulaşıp " Çok özür dileriz sistemimizde hata oldu. Dresden için başvurular sadece wintersemester'da mümkün.O sebepten başvurunuzu iptal ediyoruz"

Kendi listelerinde dresden bulunuyordu, sisteme onlar yüklemişti 😂

sametbasli

Mesaj gönderen sametbasli » Pzt Ağu 05, 2019 12:07 am

Normal türkiyeden arayabiliyormuyuz onların ki alman numarası :) yurt dışı paketimi almamız gerekiyor ulaşmak için

alperen20

Mesaj gönderen alperen20 » Pzt Ağu 05, 2019 12:42 am

Lopster yazdı: Pzr Ağu 04, 2019 6:14 pm Uni Assist saçmalıklarla ve sürprizlerle dolu sistem. Bilgi almak için bile kendilerine ulaşamıyorsun telefon ile. Her daim meşgul çalıyor.

SS 2019 için TU Dresden'e başvurmuştum, baya baya antragformular doldurdum, başvuru ücretini falan yatırdım. 2 hafta sonra bana ulaşıp " Çok özür dileriz sistemimizde hata oldu. Dresden için başvurular sadece wintersemester'da mümkün.O sebepten başvurunuzu iptal ediyoruz"

Kendi listelerinde dresden bulunuyordu, sisteme onlar yüklemişti 😂
Hocam gercekten cok garipler arama saatleri koymuslar sürekli mesgul calarlar ben 2 dönem basvurdum ilk sefer deneme amacliydi ikinci sefer yerlesme amacliydi ilk seferde kabul ettikleri belgemi ikinci basvurumda kabul etmediler misal bunun gibi cok sorun yasadim

alperen20

Mesaj gönderen alperen20 » Pzt Ağu 05, 2019 12:43 am

sametbasli yazdı: Pzt Ağu 05, 2019 12:07 am Normal türkiyeden arayabiliyormuyuz onların ki alman numarası :) yurt dışı paketimi almamız gerekiyor ulaşmak için
Hocam mail yoluyla daha rahat cevap alirsiniz cünkü telefonlari acmiyorlar 😄

sametbasli

Mesaj gönderen sametbasli » Pzt Ağu 05, 2019 12:45 am

Hayır kendim başvuru yapıcam üç buçuk atmıyor değilim olaki bi sorun oldu arasan desen arayamıyorum mail desen çok zor google çevirisiyle :D VERECEĞİM parayamı yanayım o kadar uğraştım onamı yanayım :D

alperen20

Mesaj gönderen alperen20 » Pzt Ağu 05, 2019 10:43 am

sametbasli yazdı: Pzt Ağu 05, 2019 12:45 am Hayır kendim başvuru yapıcam üç buçuk atmıyor değilim olaki bi sorun oldu arasan desen arayamıyorum mail desen çok zor google çevirisiyle :D VERECEĞİM parayamı yanayım o kadar uğraştım onamı yanayım :D
Hocam ben ilk baslards ceviri kullanarak mail gönderiyodum ögrendikce ceviri kullanma oranim azaldi adamlar ne yazmak istediginizi anliyor her türlü genelde cevap veriyorlar