Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Heidelberg Uni Kabul Mektubu Sorunu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
bonbonbonbon

Heidelberg Uni Kabul Mektubu Sorunu

Mesaj gönderen bonbonbonbon » Prş Ağu 01, 2019 2:57 am

Merhaba Arkadaşlar,
Ben geçtiğimiz mayıs ayında Heidelberg Üniversitesi'nde ekonomi yüksek lisansına başvurdum. Başvurulara cevapların posta yoluyla yapılacağı yazıyordu ve şu zamana kadar elime hiçbir şey ulaşmadı. Okula bu konuyla ilgili mail attığımda ise bana mail üzerinden kabul edilip edilmediğim konusunda bir cevap veremeyeceklerini; postayı beklemem gerektiğini söylediler. Gerçekten 1,5 aydır her gün bu haberin gelmesini bekliyorum ve ufaktan delirmeye başladım sanırım. Ne yapabileceğim konusunda bir fikrim yok, okuldaki kişilere de tekrar mail atamıyorum. Başına daha önce böyle bir şey gelmiş yani posta yoluyla cevap almış veya Heidelberg'te yüksek yapan biri varsa yardımcı olabilirse gerçekten çok sevinirim.

gizemozbas

Re: Heidelberg Uni Kabul Mektubu Sorunu

Mesaj gönderen gizemozbas » Prş Ağu 01, 2019 11:55 am

merhaba. ben Heidelbergte American Studies master programına başvurdum(martta yolladım belgelerimi) ve kabul aldım(mayısta). Kabulümü önce maille gönderdiler kabul mektubu vs. Daha sonra evime ıslak imzalı posta olarak yollamışlardı.(haziran)

bonbonbonbon

Re: Heidelberg Uni Kabul Mektubu Sorunu

Mesaj gönderen bonbonbonbon » Prş Ağu 01, 2019 12:25 pm

gizemozbas yazdı: Prş Ağu 01, 2019 11:55 am merhaba. ben Heidelbergte American Studies master programına başvurdum(martta yolladım belgelerimi) ve kabul aldım(mayısta). Kabulümü önce maille gönderdiler kabul mektubu vs. Daha sonra evime ıslak imzalı posta olarak yollamışlardı.(haziran)
Herhalde departmanlara göre değişiyor bu kabul süreci bana direkt postayla yollayacaklarını söylemişlerdi. Peki sana mektubun ptt ile mi geldi yoksa başka bir kargo şirketiyle mi çalışılıyor?