Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

can your help me pls ??

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
nurullahturizm

can your help me pls ??

Mesaj gönderen nurullahturizm » Pzt Şub 22, 2010 2:36 pm

slm ben yeni uye oldum cok ovduler sitenizi.uye oldugumdada ne kadar hakli olduklarini gordum tam aradigim seyleri buluyorum bundan dolayi bir tsk borcluyum size emeginize saglik.sey soracaktim ben iki yillik turizm mezunuyum.firat univer. okudum. sektordeyim.normal derecede ingilizeye sahibim.bu yil ogrenci olrak almanyaya gitmek istiyorum netten diger sitelere baktim ama dise dokunur bir yanit alamadim.nerelere basvuracagim.ne gibi ewraklar hazirlamam gerekiyo.birde faydasi olur mu bilmiyrum benim dayim su anda almanyada yasiyor ve sadece alman vatandasi ordan bana dawetiye gibi bir referans yollarsa oraya gitmemde yada konsoloslugun vize vermede kolaylik saglar mi? . en kisa zamanda engin bilgilerinizi bekliyorum simdiden cok tsk ederim.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

can your help me pls ??

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Şub 22, 2010 5:31 pm

Merhaba siteye hosgeldin,oncelikle bu baslik sadece uyelerin kendilerini tanitma amacli.Sorularini diger uygun basliklara acarsan yanitlayabiliriz.

nurullahturizm

can your help me pls ??

Mesaj gönderen nurullahturizm » Pzt Şub 22, 2010 5:33 pm

iste bende nereye mail atacagimi bilmedigim icin buraya attim yanlis yere yazdim ise kusura bakmayin yeniyim daha ....

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

can your help me pls ??

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Şub 22, 2010 5:40 pm

Ana sayfada ki site logosunun altinda "Tartisma Forumlari" var oradan uygun baslik secebilirsin.