Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TUM Architektur

Bayern eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Wayne

TUM Architektur

Mesaj gönderen Wayne » Cum Şub 19, 2010 10:05 pm

Slm arkadaslar ben TUM\'da architektur(mimarlik) bolumune girmek istiyorum,Sorularimi cvplarsaniz cok sevinrm =)

*Lise sondayim Mittelstufe seviyesinde almancam var,Hem 4 yildir okulda hemde yazlari giderek almancami pekistirdm.(1 yil dil kursu cok rahat yeter diye dusunuyorum)
*Yunanistan vatandasiyim vize vs sorun yok,TR de OSS yerine YOS sinavina giricem(GR vatandasi oldugum icn) ve calismalarimda cok iyi gidiyor.TR\'de Mimarligi tutturabilicem diye gozukuyr.Zaten OSS ye oranla cok kolay bi sinav...
*Annem-babam almanyadalar.
*Ingilizcem Intermediate seviyesinde.

Gelelim sorulara =)

1)TR de Mimarlik tutturup,seneyede TestDAF i verirsm kabul alma oranim nedir?
2)TUM\' mimarlik okuyan varsa bolum hakkinda zorluk derecesi,karsilasilabilecek zorluklar vs vs. bahsedebilrmi?
3)TR de kazandigim universite girmeme engel olurmu (mesela ITU yada van uni. tuttursam bi fark olurmu o acdan :):))
4)TestDAF yada DSH 1-2 hangisini vermem gerk ¿?
*)Siteniz mukemmelmi ne? :):alkis

Gurhan

TUM Architektur

Mesaj gönderen Gurhan » Cum Şub 19, 2010 10:58 pm

siteyede uye olan bi arkadasim trde ozel bi unide isletme kazandi ama hannoverde mimarlik kabulu aldi sen yine isini garantiye al trde mimarlik yaz niye kabul alamayasin ?

Wayne

TUM Architektur

Mesaj gönderen Wayne » Cmt Şub 20, 2010 6:57 pm

TUM zor bi okul ve mulakatlar cok diyoalrdi o yuzden :D

Cihan

TUM Architektur

Mesaj gönderen Cihan » Sal Nis 06, 2010 1:54 am

mimarlikta helede tum gibi bir okulda mulakatlar birazdan daha zor kolay gelsin :)

Wayne

TUM Architektur

Mesaj gönderen Wayne » Cum Nis 30, 2010 2:46 pm

Vazgectim gibi zaten TUM dan (: .Stutgart uni. fln bakicam cok fazla zorlanmak istemiyorm