Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Goethe Sınav Sonucuna İtiraz

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
bickle35

Goethe Sınav Sonucuna İtiraz

Mesaj gönderen bickle35 » Cum Kas 30, 2018 5:54 pm

Merhaba arkadaşlar,
Goethe sertifika sınavının Schreiben kısmından beklediğimden çok daha düşük bir puan aldım. Daha önce böyle bir olayla karşılaşıp itiraz eden var mı? Ne yapmamı önerirsiniz?
Teşekkürler.

peppybird

Re: Goethe Sınav Sonucuna İtiraz

Mesaj gönderen peppybird » Pzt Ara 03, 2018 2:17 pm

Itiraz duymadim ama belli seviyelerde sertifika sinavinin basarisiz gecen modülünü tekrar alma sansin var diye biliyorum, öyle deneyebilirsin belki

Masterkomm

Mesaj gönderen Masterkomm » Pzt Ara 03, 2018 5:23 pm

eğer çok düşük alarak kaldıysanız bence zorlamayın. yok az bir puanla sertifikayı kaçırıyorsanız o zaman yapın itirazınızı.

loyal

Mesaj gönderen loyal » Çrş Ara 05, 2018 9:55 pm

başarısız geçen bölümü derken yanı sadece o kısım için sınava girebilirmıymız yanı?(örnegin sadece lesen ve hören için girecez ve sprechen ve schreiben da bi öncekı puanlarımız sayılacak)

Yolcu97

Mesaj gönderen Yolcu97 » Prş Ara 06, 2018 12:09 am

loyal yazdı: Çrş Ara 05, 2018 9:55 pm başarısız geçen bölümü derken yanı sadece o kısım için sınava girebilirmıymız yanı?(örnegin sadece lesen ve hören için girecez ve sprechen ve schreiben da bi öncekı puanlarımız sayılacak)
Goethe sinavlarindan bazilari modül olarak..Hangi sinava girdigine bagli..Mesela Goethe b2 modül sinav degil .Toplam olarak okuma,yazma ve dinlemede belli bir baraji gecmen lazim sinavi basarman icin..Ama b1 sinavi modül diye hatirliyorum ondan dolayi basaramadigin kismi tekrarlama hakkin vardi...Hangi sinava girdiysen onun aciklamasini oku ..Yani her sinavda yok öyle basaramadigin kismi sadece tekrarlama.

Ocantekin

Mesaj gönderen Ocantekin » Cum Oca 31, 2020 2:14 pm

Merhabasınav sonuçunu itiraz etti İzmir, evet ise sonuç ne oldu, bende itirazda bulunmak istiyorum....