Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Udemy Kursları

Universitelilerin ders destek ve paylasim alani
Muriel

Udemy Kursları

Mesaj gönderen Muriel » Çrş Eki 24, 2018 10:06 pm

Selamlar,
Başlık için doğru yer burası mı emin değilim ama daha uygun bir yer bulamadım.

Studienarbeit için Udemy den kurs bakıyordum fiyatlar doğal olarak euro üzerinden ve biraz pahalı. Şu anda bir yandan dersler, projeler bir yandan da studienarbeit ile uğraşmam gerekiyor. Böyle olunca çalışmak için fazla vakit bulamıyorum. bir işim var ama genelde haftada 1 gün oluyor ve oradan gelen parada maalesef kira, sigorta, mutfak derken eriyor yetmiyor hatta. Bunları anlatıyorum çünkü işin etik tarafını sorgulayacak arkadaşlar olacaktır mutlaka.

Konuya gelecek olursam Udemy deki bir kursa TR'den kayıt olsak Almanya'da kullanırken bir problemle karşılaşır mıyız sizce? Arada fiyat farkı oldukça fazla. TR de 25 TL yani 4€ ya alınacak kurs Almanyadan bakınca 20€. Bunlar indirimli fiyatları, normal fiyatı 150-200 euro arasında değişiyor. Biliyorum çok büyük bir para değil ama zaten bir çok yerden kıstığım için eğer mümkünse en azından okul bitene kadar 1 yada 2 kursu bu şekilde satın almak istiyorum. Büyük ihtimalle udemy bu tarz durumlar için önlem almıştır ama bir bilgisi olan varsa diye sormak istedim.

Şimdiden teşekkürler cevap verenlere.

daniellugo

Re: Udemy Kursları

Mesaj gönderen daniellugo » Pzt Şub 04, 2019 12:05 pm

Selamlar,

Birebir udemy den bir tecrübem olmadı ancak bir yakınım işi gereği bir süreliğine bir Arap ülkesine gitmişti.

Orada steamdan oyunlar Türkiyeye göre baya pahalıya mal oluyormuş. Bu yüzden hesap bilgi ve şifrelerini bana verdi ben oyunu buradan(TR) aldım sorunsuzca oynamaya devam etti.

Sanırım udemy içinde aynı durum söz konusu olabilir
--
Viel Glück!

kiss25

Re: Udemy Kursları

Mesaj gönderen kiss25 » Sal Şub 05, 2019 1:40 am

Oluyor mu bilmiyorum ama VPN kullanip Türkiye serveri üzerinden baglanirsaniz internetet Udemy Türkiye yi görüntüleyebilirsiniz belki
Arkadaslar ben erkegim =)