Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

KONSOLOSLUKTA BELGE ONAYI HAKKINDA

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
uzay

KONSOLOSLUKTA BELGE ONAYI HAKKINDA

Mesaj gönderen uzay » Çrş Ağu 29, 2018 2:57 pm

Konsolosluğa belge onaylatmam için randevu almak zorunda mıyım? Eğer almak zorundaysam almam biraz imkansız gibi görünüyor. Telefon ile arıyorum fakat sürekli sistemimiz meşguldür diye uyarı veriyor. Ne yapmam gerekiyor bu konu hakkında bilen birileri varsa ve bilgilendirirse çok memnun olurum.

burningred

Re: KONSOLOSLUKTA BELGE ONAYI HAKKINDA

Mesaj gönderen burningred » Çrş Ağu 29, 2018 3:12 pm

uzay yazdı: Çrş Ağu 29, 2018 2:57 pm Konsolosluğa belge onaylatmam için randevu almak zorunda mıyım? Eğer almak zorundaysam almam biraz imkansız gibi görünüyor. Telefon ile arıyorum fakat sürekli sistemimiz meşguldür diye uyarı veriyor. Ne yapmam gerekiyor bu konu hakkında bilen birileri varsa ve bilgilendirirse çok memnun olurum.
Belge onaylatmak için konsolosluğun sitesinden online olarak randevu alınabiliyor diye biliyorum. Konsolosluğun sitesine bir bakın isterseniz.

selen

Re: KONSOLOSLUKTA BELGE ONAYI HAKKINDA

Mesaj gönderen selen » Çrş Ağu 29, 2018 3:43 pm

uzay yazdı: Çrş Ağu 29, 2018 2:57 pm Konsolosluğa belge onaylatmam için randevu almak zorunda mıyım? Eğer almak zorundaysam almam biraz imkansız gibi görünüyor. Telefon ile arıyorum fakat sürekli sistemimiz meşguldür diye uyarı veriyor. Ne yapmam gerekiyor bu konu hakkında bilen birileri varsa ve bilgilendirirse çok memnun olurum.
zorundasın. online :

https://service2.diplo.de/rktermin/exte ... goryId=903