Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

1.8 NC ile Tıptan kabul almak

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Mensch

Re: 1.8 NC ile Tıptan kabul almak

Mesaj gönderen Mensch » Pzr Mar 14, 2021 6:16 am

Nur19 yazdı: Çrş Kas 14, 2018 12:40 am Arkadaşlar uzun bi aradan sonra ilk defa giriyorum kusura bakmayın dersler çok yoğun. 2,1 ile şansın düşük ama yapan var mı var, kabul alan gördüm. Testasa yüklen mümkün olduğunca. E postaya hiç vaktim yok, zaten e postayı sadece okul işleri için kullanıyorum o yüzden veremem zaten zamanım da yok bire bir iletişim kurmaya. Buradan yaz cevap verim yardım ederim. Hem insanlar da öğrenmiş olur sorduğun soruların cevaplarını. Testas çok kolay, internetten kitapları falan var. Lysden 1,6 yapan adam Testasi rahat çalışmadan fuller. Gözünde büyütme.
Hangi tıp fakültesinden kabul aldin?

defne2002

Mesaj gönderen defne2002 » Çrş Haz 29, 2022 8:24 pm

Nur19 yazdı: Çrş Kas 14, 2018 12:40 am Arkadaşlar uzun bi aradan sonra ilk defa giriyorum kusura bakmayın dersler çok yoğun. 2,1 ile şansın düşük ama yapan var mı var, kabul alan gördüm. Testasa yüklen mümkün olduğunca. E postaya hiç vaktim yok, zaten e postayı sadece okul işleri için kullanıyorum o yüzden veremem zaten zamanım da yok bire bir iletişim kurmaya. Buradan yaz cevap verim yardım ederim. Hem insanlar da öğrenmiş olur sorduğun soruların cevaplarını. Testas çok kolay, internetten kitapları falan var. Lysden 1,6 yapan adam Testasi rahat çalışmadan fuller. Gözünde büyütme.
sizce hangi tıp fakültelerine başvuru yapalım. 1500 dönemlik ücreti olanlar da var ne tavsiye edersiniz. hangi üniversitelerde şans fazla olur birde tıp fakültesi okurkençok mu zor yani hiç kendinize zaman ayırabiliyormusunuz.

wh0isdeniz

Mesaj gönderen wh0isdeniz » Çrş Haz 29, 2022 9:13 pm

Merhaba hocam, biraz alakasız ama bende informatik için başvuru yapacağım NC puanım biraz düşük olduğu için çeşitli üniversitelerde biraz umudum kırılmıştı, lise hayatım alanım açısından dolu geçtiği için fena olmayan bir CV'm var, sizce iyi bir DSH ve TestAS ile NC puanı açığını kapatabilir miyim?

kailaj

Mesaj gönderen kailaj » Prş Haz 30, 2022 6:17 am

Çok iyi yazmışsınız Nur19. Burada böyle felaket tellalı çoktur. Bir de ASTAda calistim falan diyor, sizin gibi calisanlar yüzünden okullarda hiçbir işimiz hallolmuyor zaten bir şey bildiğiniz yok rastgele girdiğiniz işlerde insanlara bilgi vermeye calisiyorsunuz. Nur19 iyi ki bu tipleri dinlemeyip devam etmişsin serüvenine. Eğitiminde basarilar diliyorum. Böyle toksik insanları da Allah herkesin hayatından uzak etsin, burası kocaman bi bilgi çöplüğü arkadaşlar doğru bilgiyi kendiniz iyice arastirip bulmalisiniz.