Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ŞARTLI KABUL HAKKINDA ACİL

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
uzay

ŞARTLI KABUL HAKKINDA ACİL

Mesaj gönderen uzay » Prş Ağu 02, 2018 4:30 pm

Birçok üniversite şartlı kabul için B1 istiyor ve benim de B1 sertifikam var yeni aldım Goethe Enstitüsünden. İnternette şartlı kabulü nasıl yapacağıma dair hiçbir bilgiye erişemedim. Üniversitenin kendi siteleride dahil şartlı kabulden bahsediyor bazıları hiç bahsetmemiş. Fakat nasıl yapılacağına dair bir bilgi yazmıyor. Duisburg-Essen ve Stuttgarta şartlı kabul olarak başvurmak istiyorum aklımda birkaç üniversite daha var. Şartlı kabul içinde mi Uni-Assist gerekli yoksa şartlı kabul farklı bir şekilde mi yapılıyor hiçbir bilgim yok. Konsolosluktan vize alacağım fakat elimde üniversitenin şartlı kabul belgesi olması gerekiyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum. Bütün dökümanlar hazır bu arada bi şartlı kabul ile vize kaldı işte.

tugce98

Re: ŞARTLI KABUL HAKKINDA ACİL

Mesaj gönderen tugce98 » Prş Ağu 02, 2018 6:48 pm

uzay yazdı: Prş Ağu 02, 2018 4:30 pm Birçok üniversite şartlı kabul için B1 istiyor ve benim de B1 sertifikam var yeni aldım Goethe Enstitüsünden. İnternette şartlı kabulü nasıl yapacağıma dair hiçbir bilgiye erişemedim. Üniversitenin kendi siteleride dahil şartlı kabulden bahsediyor bazıları hiç bahsetmemiş. Fakat nasıl yapılacağına dair bir bilgi yazmıyor. Duisburg-Essen ve Stuttgarta şartlı kabul olarak başvurmak istiyorum aklımda birkaç üniversite daha var. Şartlı kabul içinde mi Uni-Assist gerekli yoksa şartlı kabul farklı bir şekilde mi yapılıyor hiçbir bilgim yok. Konsolosluktan vize alacağım fakat elimde üniversitenin şartlı kabul belgesi olması gerekiyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum. Bütün dökümanlar hazır bu arada bi şartlı kabul ile vize kaldı işte.
Ben uni assist üzerinden Duisburg-Essen e şartlı kabul için başvuru yaptım.Ama başvuru süreleri bitti.15 Temmuz son tarihti.

uzay

Re: ŞARTLI KABUL HAKKINDA ACİL

Mesaj gönderen uzay » Cum Ağu 03, 2018 11:00 am

Sadece uni-assist üzerinden mi yapılıyor bu şartlı kabul başvuruları? Yüz yüze elden kağıtlarımı versem olmaz mı bir bilgin var mı?