Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Textproduktion Nasıl Yazılmalıdır? (DSH)

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
RtnCbk

Textproduktion Nasıl Yazılmalıdır? (DSH)

Mesaj gönderen RtnCbk » Çrş Tem 18, 2018 5:19 pm

Merhaba arkadaşlar,

Internette uzun uzun aradım fakat sadece "Grafikbeschreibung" ile ilgili bilgiler buldum. Textproduktion hakkında pek bir şey bulamadım. Hatta hiç bulamadım. İşin ucu hep grafiğe çıkıyor. :)

Text produktion yazmada dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Kalıp cümleler/kelimeler var mıdır? Giriş, gelişme ve sonuç cümleleri için örnekler nelerdir? Gerek kendi notlarınızdan, gerekse internet üzerinde bulduklarınız ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler şimdiden. :)
"Hepimiz yıldız tozuyuz."

Kullanıcı avatarı
RtnCbk

Re: Textproduktion Nasıl Yazılmalıdır? (DSH)

Mesaj gönderen RtnCbk » Pzr Tem 29, 2018 1:13 pm

Arkadaşlar konu güncelliğini koruyor. Kitap önerileriniz varsa yazabilir misiniz? Ayrıca evde textprodukion yazmak istiyorum, fakat internetten textproduktion örnekleri(tema, sorular vs.) bulamadım. Bu konu hakkında önerileriniz nedir?

beratbiber

Mesaj gönderen beratbiber » Pzr Tem 29, 2018 1:29 pm

Textproduktion zaten benim bildiğim grafik yorumlama üzerinedir. O yüzden grafik yorumlama, karşılaştırma, bunlar baya önemlidir TPde. DSH'ya çalıştığım zaman tüm linkler vardı bende ancak şuan sildim, internetten üniversitelerin geçmiş DSH'larını yada DSH örneklerini bulabilirsin. Onları çözmek çok işime yaramıştı, hem kelime anlamında yardımcı olur hem de bazı kalıpları ezberlemiş olursun.

Kullanıcı avatarı
RtnCbk

Mesaj gönderen RtnCbk » Pzr Tem 29, 2018 3:21 pm

beratbiber yazdı: Pzr Tem 29, 2018 1:29 pm Textproduktion zaten benim bildiğim grafik yorumlama üzerinedir. O yüzden grafik yorumlama, karşılaştırma, bunlar baya önemlidir TPde. DSH'ya çalıştığım zaman tüm linkler vardı bende ancak şuan sildim, internetten üniversitelerin geçmiş DSH'larını yada DSH örneklerini bulabilirsin. Onları çözmek çok işime yaramıştı, hem kelime anlamında yardımcı olur hem de bazı kalıpları ezberlemiş olursun.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. :)
3 Ağustos' ta bir dil kursunun giriş sınavına gireceğim. Kursa grafikbeschreibung var mı diye sorduğumda "hayır' textproduktion" cevabını aldım.