Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Anadolu İmam Hatip ve IB diploması

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
judasiscariot

Anadolu İmam Hatip ve IB diploması

Mesaj gönderen judasiscariot » Pzr Tem 15, 2018 2:09 am

Öncelikle herkese merhaba. Ben heidelberg üniversitesinde tıp okumak istiyorum ve birkaç sorum olacak:
1-Normal imam hatip liselerinden farklı olarak anadolu imam hatip lisesinde okuduğum için stk okumak zorunda mıyım?
2-Lys puanı haricinde uluslararası bir diploma programı olan IB ile üniversiteye başvurabilir miyim?
3-1500 euro harç ücreti EU dışı ülkelerin sınavları yabancı kategorisine girdiği için mi alınıyor? "Countries with a foreign university entrance qualification will be required to pay a tuition fee of EUR 1500 per semester" cümlesinden bu anlamı çıkardım. Böyle ise IB ile başvurduğumda bu harcı ödemek zorunda mıyım?
Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Kaolardo

Re: Anadolu İmam Hatip ve IB diploması

Mesaj gönderen Kaolardo » Pzr Tem 15, 2018 4:10 pm

Vay be imamhatipler de ne zamandan beri IB eğitimi veriliyor yav :D :D :D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 15, 2018 6:00 pm

IB alirsan direk basvuru yapabilirsin, harc ücreti her durumda ödemek zorundasin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

judasiscariot

Mesaj gönderen judasiscariot » Sal Tem 17, 2018 11:45 am

Physiker yazdı: Pzr Tem 15, 2018 6:00 pm IB alirsan direk basvuru yapabilirsin, harc ücreti her durumda ödemek zorundasin.
Teşekkürler