Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Assist para ödedikten sonrası

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
tugce98

Uni Assist para ödedikten sonrası

Mesaj gönderen tugce98 » Prş Tem 12, 2018 5:21 pm

Arkadaşlar ben başvuru yaptım,parayı ödedim ve belgelerimi postaladım.Postayı kontrol ettim ulaşmış.Ama sitede online eingereicht - nicht bearbeitet yazıyor.Ne demek oluıyor bu ve işlemin bitip her şeyin yolunda olduğunu nereden anlayacağım?

mirfaelltnichtsein

Re: Uni Assist para ödedikten sonrası

Mesaj gönderen mirfaelltnichtsein » Prş Tem 12, 2018 5:46 pm

tugce98 yazdı: Prş Tem 12, 2018 5:21 pm Arkadaşlar ben başvuru yaptım,parayı ödedim ve belgelerimi postaladım.Postayı kontrol ettim ulaşmış.Ama sitede online eingereicht - nicht bearbeitet yazıyor.Ne demek oluıyor bu ve işlemin bitip her şeyin yolunda olduğunu nereden anlayacağım?
Ben de gönderdikten sonra günlerce gönderilmemiş gibi gözüktü sistemde. Ellerine ulaştıktan yaklaşık 5 gün sonra elimize ulaştı diye mail geldi bana. Ödemenin sistemde gözükmesi de birkaç gün sürdü. Sistemde elimize ulaştı ve ödendi diye gözüktükten sonra 1 hafta içerisinde kontrol ettiklerini ve belgelerimin tam olduğunu söylediler. Ondan 1 hafta sonra da üniversitelere gönderdiler.

Nihan.Ayd

Mesaj gönderen Nihan.Ayd » Sal Tem 17, 2018 8:05 pm

mirfaelltnichtsein yazdı: Prş Tem 12, 2018 5:46 pm Ben de gönderdikten sonra günlerce gönderilmemiş gibi gözüktü sistemde. Ellerine ulaştıktan yaklaşık 5 gün sonra elimize ulaştı diye mail geldi bana. Ödemenin sistemde gözükmesi de birkaç gün sürdü. Sistemde elimize ulaştı ve ödendi diye gözüktükten sonra 1 hafta içerisinde kontrol ettiklerini ve belgelerimin tam olduğunu söylediler. Ondan 1 hafta sonra da üniversitelere gönderdiler.
Merhaba
Ben de postaladim yaklasik 1hafta olacak ama ptt ile gönderdiğim icin sistemde almanyaya kadar gittigi gözüküyor gerisi yok o yüzden uni assistte de ulasti tarzi birşey yazmiyor yani biraz merak ettim doğrusu. Mail atiyor mu uni assist yoksa sistemde birsey mi yaziyor?

maploping

Mesaj gönderen maploping » Çrş Tem 18, 2018 12:42 am

Evet, mail atıyor.