Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya bloke hesap deutsche bank kabul olmuyor mu?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
lordeagle1903

Almanya bloke hesap deutsche bank kabul olmuyor mu?

Mesaj gönderen lordeagle1903 » Pzt Haz 25, 2018 11:47 am

Merhaba,
deutsche bank tan bloke hesap almak icin alman konsoloslugundan randevu aldim. Simdi bana disardan birisi son birkac aydir konsolosluk artik deutsche bank kabul etmiyor dedi. Sadece Is bankasi ve fintiba dan aciliyormus. Bilen birisi var mi hala deutsche bankdan bloke hesap acabiliyor muyuz?

baturcildam

Re: Almanya bloke hesap deutsche bank kabul olmuyor mu?

Mesaj gönderen baturcildam » Pzt Haz 25, 2018 11:48 am

Ben fintibadan açtım sonrada araştırdığımda bana tM tersi dendi db asıl istenen banka diye yine birşeyler oluyor ama

lordeagle1903

Mesaj gönderen lordeagle1903 » Pzt Haz 25, 2018 11:56 am

banada yaklasik 2 ay once bir tanidik konsolosluga gitmis deutsche bank artik kabul etmiyoruz demisler. O da fintibadan acmis. Ona yakin tarihlerde de benim bir arkadasim is bankasindan acmis hesabi. Is Bankadi icin yine konsolosluktan onaylatmak gerekiyor. Hic anlamadim nasil deutsche bank kabul etmiyorlar diye.

emncftci06

Mesaj gönderen emncftci06 » Pzt Haz 25, 2018 3:55 pm

Fintiba kesinlikle en pratigi.Kesinlikle oneririm.1 hafta icinde bloke hesap islerini tamamliyorsunuz.Gereksiz vakit kaybi yok.

lordeagle1903

Mesaj gönderen lordeagle1903 » Prş Tem 19, 2018 2:10 pm

Arkadaslar merak eden olursa diye yaziyorum. Konsolosluktan Deutsche Bank'da sikinti oldugunu ve hesap acma konusunda sikinti oldugunu soylediler. Onun yerine Is Bankasi'ndan yine imzayi konsolosluktan atabilir ya da Fintiba'yi kullanabilirsiniz. Fintiba'yi ozellikle tavsiye ederim gercekten hesap acmak cok kolay ve daha hizli.