Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize hakkında

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ydurhat

Vize hakkında

Mesaj gönderen ydurhat » Cum Nis 27, 2018 3:48 pm

Arkadaşlar iyi günler 1 ay önce vize başvurumu tamamladım hala bir haber yoktu geçen gün konsolos çalışanı vasıtasıyla bilgi aldık şu anda evraklarım yabancılar şubesindeymiş.

6 Mayıs'ta uçuşum var o tarihe kadar gelir mi sizce veya bu süreçten sonra ne kadar sürede gelir bir bilgisi olan var mı?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Vize hakkında

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Nis 28, 2018 2:47 pm

Yetisme ihtimali var ama o tarihe gelirmi veya gelmezmi ya da ne zaman gelir diye yönelttigin sorulara cevap ancak falcilikla olur.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

John

Mesaj gönderen John » Cmt Nis 28, 2018 10:57 pm

Tanıdığım çok sağlam bir tokatçı var, istersen numarasını bırakabilirim. Kristal küreden bakıp söylüyor.

Neyse şaka bir yana, inşallah en yakın zamanda vizen gelir ve sen de güzelce kafan rahat bir şekilde Almanya'ya gelirsin. Hayırlı olsun şimididen, eğitim hayatında başarılar dilerim.

Dogancan

Mesaj gönderen Dogancan » Pzr Nis 29, 2018 9:07 pm

kesin olmadan alma bence yabancılar dairesinin yogunlugu artı konsolosluk çıksada bekletiyor bazen veya ekstra belge isterler onu araştırmları sürer.. ben 2 aydır bekliyorum örneğin 3. hafta ekstra belge verdim 7. hafta belgeyi incelemeye başlamışlar.