Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

uni-assist nedir ?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Devin Booker

uni-assist nedir ?

Mesaj gönderen Devin Booker » Sal Şub 06, 2018 12:09 am

Arkadaşlar ben herhangi bir üniversiteye başvurmak istiyorum ama Almanca seviyem a2 b1 arasında ve çifte vatandaşım bu yüzden vize pasaport vs problemlerim yok kendi başıma halletmek istiyorum bunu.Uni-assist diye bir şey okudum sanırım ordan başvurucam ama pek anlamadım nasıl başvurabilirim şartlı kabule ve herhangi bir tarih sınırı var mı ?

technonur

Re: uni-assist nedir ?

Mesaj gönderen technonur » Sal Şub 06, 2018 8:26 pm

eger alman pasaportun varsa uni-assiste gerek yok uni-assist sadece yabancilar icin gecerli

Devin Booker

Mesaj gönderen Devin Booker » Sal Şub 06, 2018 10:41 pm

technonur yazdı: Sal Şub 06, 2018 8:26 pm eger alman pasaportun varsa uni-assiste gerek yok uni-assist sadece yabancilar icin gecerli
Bulgar pasaportum var hocam

taytunna

Mesaj gönderen taytunna » Pzr Şub 11, 2018 9:06 pm

Ben de aynı durumdayım dostum, sanırım başvuruyoruz normal şekilde. All applications diye konuya giriyolar hep çünkü. Nerelere başvuracaksın bu arada merak ettim :)

cenk99

Mesaj gönderen cenk99 » Pzt Şub 12, 2018 12:32 am

bende çifte vatandaşım alman diğeri dil belgesini yinede vermem gerekiyormu şuan almanyadayım ama karnaval nedeniyle kapalı çoğu yer gidemedim o yüzden üniye bilen varsa yardımcı olabilir mi