Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Önümüzdeki Kış Dönemi İçin

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
melisakcgz

Önümüzdeki Kış Dönemi İçin

Mesaj gönderen melisakcgz » Cmt Oca 27, 2018 4:25 pm

12. sınıf öğrencisiyim sınava girdikten sonra üni için almanyayı düşünüyorum. Şimdiden bir oda arkadaşı yurt arkadaşı bulabilirim düşüncesiyle yazıyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Siyaset, Uluslararası ilişkiler, Psikoloji, Sosyoloji düşünüyorum. Hukuk konusunda kararsızım. İletişime geçerseniz sevinirim :) Adım Melis.

Kullanıcı avatarı
erennnsahin

Re: Önümüzdeki Kış Dönemi İçin

Mesaj gönderen erennnsahin » Cmt Oca 27, 2018 8:36 pm

Daha vizeyi , okulu sormadan bulmadan oda arkadasi arayanida gördük. Bakalim daha basimiza neler gelecek :) Kolay gelsin genc kardesim, foruma hosgeldin, hayallerini gerceklestirmen dilegiyle...

Ozerrhasan

Re: Önümüzdeki Kış Dönemi İçin

Mesaj gönderen Ozerrhasan » Pzr Oca 28, 2018 1:09 am

melisakcgz yazdı: Cmt Oca 27, 2018 4:25 pm 12. sınıf öğrencisiyim sınava girdikten sonra üni için almanyayı düşünüyorum. Şimdiden bir oda arkadaşı yurt arkadaşı bulabilirim düşüncesiyle yazıyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Siyaset, Uluslararası ilişkiler, Psikoloji, Sosyoloji düşünüyorum. Hukuk konusunda kararsızım. İletişime geçerseniz sevinirim :) Adım Melis.
Almanca sertifikan var mı