Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ruhr Uni Bochum Başvuru Durumu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
nepharyl_

Ruhr Uni Bochum Başvuru Durumu

Mesaj gönderen nepharyl_ » Pzt Oca 22, 2018 8:43 pm

Merhaba herkese,
english - american studies bölümüne başvurumu yaptım ve şuanki başvuru durumu bekleme listesinde 5. sırada olduğumu ve henüz bir kabul alamadığımı gösteriyor. Daha önce bunu yaşayan oldu mu diye sormak istedim. Bu durumda kabul alma şansımız nedir? Kabul alanlardan başka üniye kayıt yapmayı seçenler olduğunda mı bekleme listesinden alıyorlar? Son olarak neye göre kabul alıyor alanlar? Lise diploma notum 86.99 ve LYS puanım 437 DSHyı da 70.3 ile geçtim. Türkiyede Gazi Üni İngilizce Öğretmenliğinde 2 sene okudum. Bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Ruhr Uni Bochum Başvuru Durumu

Mesaj gönderen Physiker » Sal Oca 23, 2018 2:36 pm

Belirli bir kapasite vardir bölüm icin. Örnegin diyelimki 50 kisi alacaklar. Ilk 50 siradaki ögrencilerin belirli bir tarihe kadar kayit yaptirmasini veya kayit yapacaklarini imzali olarak teyit etmelerini isterler. O süre bittiginde ilk 50 de yer alan adaylardan kayit yaptirmaya olursa, yedek listesindeki adaylara sirayla teklif yaparlar.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

nepharyl_

Re: Ruhr Uni Bochum Başvuru Durumu

Mesaj gönderen nepharyl_ » Sal Oca 23, 2018 2:55 pm

Çok teşekkür ederim :)