Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-Asist ACİL YARDIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
cihanyükseel

Uni-Asist ACİL YARDIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen cihanyükseel » Pzt Oca 08, 2018 1:53 pm

Merhaba,

Uni Asistin talep ettiği ücreti Cuma günü eksiksiz bir şekilde yatırdık açıklamalar bölümünüde tam doldurarak Almanya da bulunan bir arkadaşıma parayı gönderttim ve makbuzuda elimde lakin Uni-Asist'in sisteminde ücret halen ''nein'' görünüyor acaba ne kadar sürede buna cevap veriyorlar ve Uni-asist dosyalarımı başvurduğum okula ne kadar sürede gönderiyor.Çünkü ben 15 Ocak SoSe18 ' e başvuru yaptım yetişemez diye korkuyorum :cry: :cry: Bilgi verebilirseniz çok sevirim

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Uni-Asist ACİL YARDIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Oca 08, 2018 6:42 pm

Ödeme teyidi gelmesi 2-3 gün sürüyor panik yapma bence eger para yatirildiysa Almanya dan gercekten.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
erennnsahin

Mesaj gönderen erennnsahin » Pzt Oca 08, 2018 9:44 pm

Kendi tecrübemden yola cikarak , benim ödedigim paranin sistemde gözükmesi 3 gün sürmüstü ( Almanyadan ). Sonra belgeleri yolladim. Belgeleri yollayinca 2 gün icinde belgeleriniz geldi islemlere basladik gibisinden bir mail attilar yani ortalama 5-6 gün icinde hallolur. Bu kadar son dakikaya kalmasaydin keske isler ters giderse yetismeyedebilir. Bunlarin hepsini hesaba katip biraz erken basvurmak gerekiyor. Kolay gelsin

cihanyükseel

Mesaj gönderen cihanyükseel » Sal Oca 09, 2018 1:24 am

Cevaplariniz icin tesekkur ederim ben belgelerimi baya onceden yuklemistim sisteme sonradan parayi yatirttirdim ve evet Almanyadan yatirildi bu kadar gec kalmak istemezdim lakin iste hep aksilikler ama umarim bi sorun cikmaz 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼