Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

NC Hakkında

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
John Steinbeck

NC Hakkında

Mesaj gönderen John Steinbeck » Cmt Ara 30, 2017 12:30 am

Merhabalar, bir soru sormam lazim. Öncelikle benim boş senemde olduğumu söylemek isterim. Hem son başvuru tarihlerine uymak hemde dilimi belgelemek için bu senemi heba etmiştim.

Şimdi ben geçen seneden orada okumak istediğim bölümü kazandım ama nc puanimin istediğim universiteye gore düşük kaldığını düşünüyorum.

Şimdi ben bu senede üniversite sinavına girip daha iyi bir puan elde etmek istiyorum, istediğim puani elde edersem üstunede testasdan 0,5 puanda ilerletirsem yeterli olacaktır.

Ben ilk sene aldığım puan ile şartlı kabul alsam bir üniversiteden bir yıl dil kursu okuduktan sonra sinavimI verip, ikinci sene aldığım puan ile istediğim üniversiteye başvursam olur mu ?

Teşekkürler.

BirFacitas

Re: NC Hakkında

Mesaj gönderen BirFacitas » Cmt Ara 30, 2017 1:59 am

Muhtemelen olur,ikinci sene hazirlanip girdigin sinavin kazandi belgesi ile basvurdugun surece bir sıkıntı olacagini zannetmiyorum.
Sizi birer kivilcim olarak gonderiyorum,alevler olarak geri donmelisiniz!
Mustafa Kemal ATATURK