Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kabul Hakkında

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
echelon

Kabul Hakkında

Mesaj gönderen echelon » Cum Ara 01, 2017 10:49 pm

Henüz hiçbir üniversiteye başvuru yapmadım. Ancak şartlı kabul hakkında bir soru sormak istiyorum. Şartlı kabul de veren bir üniversiteye başvuru esnasında dil belgesi yüklemediğimiz için mi şartlı kabul veriyor? Nasıl işliyor bu süreç?

ozanakss

Re: Kabul Hakkında

Mesaj gönderen ozanakss » Cmt Ara 02, 2017 12:44 am

echelon yazdı: Cum Ara 01, 2017 10:49 pm Henüz hiçbir üniversiteye başvuru yapmadım. Ancak şartlı kabul hakkında bir soru sormak istiyorum. Şartlı kabul de veren bir üniversiteye başvuru esnasında dil belgesi yüklemediğimiz için mi şartlı kabul veriyor? Nasıl işliyor bu süreç?
Belli ki iyi araştırmamışsın bu forumun kurumsal sayfasına gidersen orda öğrenebilirsin

Kullanıcı avatarı
overlord35

Mesaj gönderen overlord35 » Çrş Ara 06, 2017 7:45 pm

Üniversiteler için online başvuru formunu doldururken sana dil bilgin ile ilgilide sorular sorulacak orda dil bilgin hakkında verdiğin cevaplardan senin şartlı kabul için veya direk kabul için başvurup başvurmadığını anlamış oluyorlar.

echelon

Mesaj gönderen echelon » Pzt Ara 11, 2017 1:11 am

ozanakss yazdı: Cmt Ara 02, 2017 12:44 am Belli ki iyi araştırmamışsın bu forumun kurumsal sayfasına gidersen orda öğrenebilirsin
Merhaba makaleleri incelemiştim. Ancak sorduğum soruyla ilgili bir bilgi görememiştim. Tekrar bakacağım, teşekkürler.
overlord35 yazdı: Çrş Ara 06, 2017 7:45 pm Üniversiteler için online başvuru formunu doldururken sana dil bilgin ile ilgilide sorular sorulacak orda dil bilgin hakkında verdiğin cevaplardan senin şartlı kabul için veya direk kabul için başvurup başvurmadığını anlamış oluyorlar.
Aradığım cevap. Teşekkür ederim.