Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Arkadaşlar nasıl geçiniyorsunuz? EURO: 4.47

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
nepharyl_

Re: Arkadaşlar nasıl geçiniyorsunuz? EURO: 4.47

Mesaj gönderen nepharyl_ » Cmt Kas 18, 2017 2:22 pm

chipper yazdı: Prş Kas 16, 2017 1:46 pm Selamlar aachen da hangi dil kursuna gidiyorsunuz. hangi kurdan başladınız, kaç ay sonunda hangi kura kadar ilerleyebildiniz. Size maliyeti ne oldu. Bilgi verebilirmisiniz.
Merhaba. Sprachen akademie Aachendayım. B1.1 ile başladım. C1.1deyim şu an. Temmuz'da başladım. Günü gününe çalıştım. Modül başı 390 eurodan 2400 euro tuttu neredeyse toplam 6 kur için.

judavidx

Mesaj gönderen judavidx » Sal Kas 21, 2017 2:15 pm

nepharyl_ yazdı: Prş Kas 16, 2017 12:29 pm merhaba. yardımcı olmak istedim çünkü zamanında aynı durumdaydım ve çok çaresizdim. belki sayemde birkaç arkadaşın için rahatlar. ben dil kursu vizemle geldim ve 5 aylık istedim. 5 ayda dsh veririm dedim, yanılmışım. auslanderamta gittim ve aralık sonuna kadar olan dil kursu belgemi ve sağlık sigortamı da götürdüm. çok nazik bir hanfendiydi, dil kursu sonrası şubatta en geç dsh verip yaz sömestrına başvuracağımı belirttim ve bana ekim 2018e kadar vize verdi. uzattı yani. hatta " kabul aldığında gel öğrenci vizesine çevireceğiz " dedi. içiniz rahat olsun. kalabilme şansınız var ben kalıyorsam eğer. ben aachendayım, onu da ekleyeyim. sevgilerimle.
Merhaba sen üniversite adayı olarak mi başvuru yaptın yada yoğunlaştırılmış dil kursu na mı

nepharyl_

Mesaj gönderen nepharyl_ » Çrş Kas 22, 2017 12:11 am

dil kursu.